OKTAGON 39 Jungwirth vs De Oliveira: Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGON, Tipsport

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 39, kde se v hlavním zápase utkají Christian Jungwirth a Denilson de Oliveira. Dále se může těšit na Losene Keitu, Ronyho Paradeisera, Rafaela Xaviera nebo Vladimíra Lengála. Celý turnaj můžete sledovat skrze TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Hledá se Vašek Sivák? Proč nedojde na velký titulový souboj v Rusku?

Alexander Poppeck vs Martin Zawada – Poppeck zvítězí body 3,40

Domácí Poppeck se určitě bude chtít předvést před vyprodanou halou Audi Dome, a ta ho jistě požene k vítězství. V posledním souboji se představil v těžké váze, ale s poměrně nezkušeným soupeřem, ale nyní ho čeká opět přesun do polotěžké váhy a mnohem zkušenější soupeř. Zawada je na profesionální scéně už dvacet let a za ty roky zažil nespočet těžkých bitev. Ovšem i na něm už se podepisuje zub času a v 39letech ztratil hlavně na rychlosti. Pořád je to ovšem velký „držák“, který byl za svoji dlouholetou kariéru pouze čtyřikrát ukončen. V posledních zápasech byla vidět jeho zarputilost a také to, že žádný souboj nevypustí a snaží se být nebezpečný až do konce. 

Poppeck v posledních zápasech ukázal především precizní kopy na nohy, kterými zpomalí své soupeře. Ovšem nutno podotknout, že v posledních utkání neměl tak kvalitní soupeře, kterým bude Zawada. I tak zde nejspíš bude dominovat Poppeck, který bude rychlejší a nejspíš i přesnější. Zawada v tomto souboji může pouze překvapit. Nicméně by měl zvládnout celý zápas, ale z vítězství se s největší pravděpodobností bude radovat Poppeck.  

Christian Jungwirth vs Denilson de Oliveira – Zápas skončí na body 1,70

Souboj dvou zkušených zápasníků, kteří se nebí jít do přestřelky a zároveň něco vydrží. Otázkou je, zdali de Oliveira vydrží Jungwirthovo tempo celý zápas. V minulém souboji s Eckerlinem vypadal de Oliveira poměrně dobře a síly mu došly až ve čtvrtém kole. Jungwirth naopak svedl vyrovnaný zápas s Mátém Kertészem, který se nakonec radoval z vítězství na body. De Oliveira absolvoval 26 zápas a hned polovina skončila na body. Německý zápasník naopak došel k bodovým rozhodčím hned v deseti případech z celkových osmnácti zápasů, což je 55,6 %. Oba navíc dokáží ustát ránu a tak bychom se mohli dočkat podobného souboje, jako svedl Jungwirth s Brožem. Kurz je také zajímavý vzhledem k tomu, že kurz na Jungwirthovo vítězství na body je 1,90.

TIPY:

Tipsport

 


1 komentář na “OKTAGON 39 Jungwirth vs De Oliveira: Analýza, Tipy a Sázky”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *