OKTAGON 37 v Ostravě hlásí poslední duel? Mikulášek má soupeře

OKTAGON

Organizace OKTAGON MMA má za sebou turnaj OKTAGON 36, který byl letos druhou německou zastávkou, kterou se znovu podařilo vyprodat. Během listopadu nás sice čeká OKTAGON pauza, kdy budou k dispozici jen akce spřátelených organizací, ale už v prosinci se pak dočkáme hned dvou skvělých turnajů. První přijde na začátku měsíce v Ostravě a druhý na konci roku v Praze. Právě první zmíněná akce si na startovku připsala další zápas. Václav Mikulášek zná svého dalšího soupeře.

Vašek Sivák vysvětluje, na čem stojí případný souboj s Losenem Keitou

“Vím, že moji fans budou vždy nejvíc slyšet!!! Chtěl bych OKTAGON v Ostravě rozzářit. I´m coming home bi*ch!“ hlásá Mikulášek. Ten má v kleci má nyní 4 prohry po sobě, tu poslední velmi smolnou v Německu, a od roku 2019 čeká na vítězství. Přesto je kontroverzní zelený démon „Baba Jaga“ se 6 KO peckami a 1 submisí ze 7 výher stále jedním z nejznámějších českých bojovníků na scéně. Kór když má do klece naběhnout v Ostravě, kde chce konečně zlomit šňůru proher a vidět oslavné salvy tisícovek svých fans.
“Zlatev se v našich končinách poprvé představil na FABRIQ MMA, kde se utkal s Plesníkem, se kterým prohrál po vyrovnaném souboji na body. „The Doctor“ má zkušenosti z mnoha organizací včetně Cage Warriors a může se pyšnit 4 ukončeními na submisi ze 4 výher. Je tedy jasné, že se bude boj snažit přenést na zem, kam se Mikuláškovi, který je doma hlavně v postoji, asi nebude příliš chtít. Kdo komu vnutí svoji hru?” informovala organizace OKTAGON MMA o novém souboji Mikulášek vs Zlatev.

Mikulášek se tak po smolném souboji v Německu velice rychle vrací zpět do boje. Stejně je na tom i Nikola Zlatev, který si bude chtít zlepšit bilanci po posledním zápase s Plesníkem na turnaji FABRIQ 1.

OKTAGON 37: Aktuální Startovka

Kozma vs Brito – titulový zápas ve welterové váze

Sanikidze vs Tichota – titulový zápas v pérové váze

Dajčman vs. Pałasz

A. Driai vs Bryczek

Matavao vs Úškrt 

Široký vs Dyrschka

Čepo vs Mellilo

Chochlíková vs Dalisda

Paradeiser vs ? 

Mikulášek vs Zlatev 

Kuzník vs Aslaner


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *