OKTAGON 36 Eckerlin vs Oliveira: Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGON 36, Tipsport

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 36, kde se v hlavním zápase v odvetě utkají Christian Eckerlin a Denilson de Oliveira. Dále se může těšit na Miloše Petráška, Stephana Puetze, Jeremyho Kimballa, Zdeňka Polívku nebo  Leandra Silvu. Celý turnaj můžete sledovat skrze TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

UFC 280 karta roku? Pffff! Jiří Procházka má kartu roku! Však mrkejte

Alexander Poppeck vs Hajdarpašić Nermin – Poppeck zvítězí na KO/TKO 2,05

Pokud se podíváte, čím si oba zápasníci prošli, tak vám jasně vyjde jako favorit Alexandar Poppeck. Hajdarpašič je v MMA zatím celkem nováček a svůj první zápas měl minulý rok. Od té doby stihl 4 zápasy a ve všech bral vítězství, ale nutno dodat, že se soupeři, kteří se kvalitami nemůžou měřit protivníkům, se kterými se potkal Alexandera Poppeck. Švédský bojovník bude mít lehčí výškovou převahu. Hajdarpašičovou největší předností je určitě box a hrozí vždy nepříjemnými jaby.

Domácí Poppeck se určitě bude chtít předvést před vyprodanou Festhalle, a ta ho jistě požene k vítězství. Otázkou je, jak mu také sedne vyšší váha a kolik do ní těžké váhy přibíral. V posledních zápasech vypadal hodně atleticky, tak doufejme, že mu to neubere na pohybu, který bude proti Hajdarpašičovi nejdůležitější. Nicméně tenhle zápas by měl Poppeck zvládnout a připsat si druhé vítězství v organizaci OKTAGON. 

Bojan Veličkovič vs Leandro Silva – Silva zvítězí na body 3,00

Leandro “Apollo” Silva je zřejmě opravdu jedním z nejlepších zápasníků, kterého organizace OKTAGON přivedla. De facto to samé platí pro Veličkoviče. Oba mají za sebou bitvy velkých organizacích, včetně té největší UFC, kde lehce úspěšnější Apollo. Ten je proti Bojanovi určitě techničtějším zápasníkem, který se bude určitě spoléhat na svůj výborný box a pohyb. Ovšem Veličkovič by jeho pohyb mohl eliminovat svými nebezpečnými kopy, které už nadělaly problémy nejednomu zápasníkovi.

Silva nebyl nikdy v kariéře ukončen a pokud si vše pohlídá, tak si v OKTAGONu dojde pro další vítězství. Určitě také bude záležet, v jaké se vrátí formě, protože naposledy se pod pravidly MMA představil loni v srpnu na turnaji PFL, kde padl na body s neporaženým Dagestáncem Magomedem Umalatovem. Bojan naposledy porazil v hodně těsném zápase Matého Kertésze, ale hodně fanoušků s tímto rozhodnutím nesouhlasilo. Pokud nechcete tolik riskovat, tak zvolte sázku, že zápas skončí na body za 1,55. 

TIPY:

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *