OKTAGON 35 Kincl vs Lohoré: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj OKTAGONu, a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 35, který se koná na v Brně. V hlavním zápase se o titul střední váhy utkají šampion Patrik Kincl, kterého vyzve Alex Lohoré. Dále se můžete těšit na Karola Ryšavého, Andreje Kalašnika, Marka Mazucha nebo navrátilce Jan “Jay Jaye” Gottvalda. Všechny zápasy můžete sledovat skrze TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

OKTAGON 35 Vážení: Další nesplnění limitů, ale titulový duel máme

Marek Mazuch vs Jorge Bueno – Mazuch zvítězí ve druhém nebo třetím kole 3,00

Marek Mazuch je v tomto utkání velkým favoritem. Jorge Bueno bral zápas na OKTAGONu na poslední chvíli, ale hlavně ještě minulý pátek absolvoval tří kolový zápas, ve kterém na body prohrál s neporaženým Florianem Abergerem (9-0). Pro Buena to byla první porážka v profesionální kariéře. Jak se s ní dokáže vypořádat v duelu s nebezpečným Markem Mazuchem?

Otazníkem také je, jak na tom bude Bueno s kardiem. V jeho prospěch může hrát, že Marek Mazuch má pomalejší vstupy do zápasů a postupně se rozjíždí. O tom svědčí i jeho statistika – V šesti zápasech odcházel jako vítěz, ale pouze jednou si připsal ukončení v prvním kole. Ve dvou případech došel k bodovým rozhodčím. Dvakrát ukončil svého soupeře ve druhém kole a jednou ve třetím. Tudíž sázka na ukončení ve druhém nebo třetím kole se za tento krásný kurz nabízí. Bueno musel navíc během týdne dvakrát shazovat a to se může v zápase projevit.

Moon David vs Jakub Dohnal – Zápas bude ukončen na body NE 1,90

Velmi zajímavý kurz na to, že zápas nedojde k bodovým rozhodčím. David Moon předvádí velmi zajímavé výkony. Zatím se v organizaci OKTAGON utkal se dvěma českými zápasníky a jak Kuzníka, tak Konráda ukončil v prvním kole. Prolomí tuto bilanci Jakub Dohnal? Určitě bude záležet na tom, kde se zápas bude odehrávat. Kuba Dohnal má velmi dobrou zem, ale Moon nebyl nikdy ukončen na submisi. Kanadský zápasník ale bude určitě sázet na postoj, kde v posledních zápasech vypadal opravdu dobře. Navíc má 70% úspěšnost ukončení. Jakub dohnal má 60% úspěšnost a tak je velká pravděpodobnost, že jeden ze zápasníků svoji procentuální úspěšnost ještě vylepší. 

OKTAGON TIPY:

 

Tipsport

 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *