OKTAGON 33 – Buchinger vs Keita: Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGON

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 33, který se poprvé koná v Německu. V hlavním zápase se o titul lehké váhy utkají šampion Ivan Buchinger a držitel prozatímního pásu Losene Keita. Dále se můžete těšit na Karlose Vémolu, Stephana Puetze, Christiana Eckerlina nebo Jaroslava Pokorného. Celý turnaj můžete sledovat skrze TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Conor McGregor má pro fanoušky dobrou zprávu

Jaime Cordero vs Cholo Ibrahim – vítěz Cholo

Několik z vás mě upozornilo na tento souboj a hlavně na kurz na Ibrahima Chola, který startoval na 4,04. Nevím čím Cordero okouzlil sázkové kanceláře, aby na něj byl tak nízký kurz. Má za sebou jediné profesionální utkání, ve kterém sice za necelých 40 vteřin ukončil svého soupeře, ale ten také debutoval v MMA. Cholo má za sebou již pět profesionálních zápasů a také několik amatérských. O úrovni jeho soupeřů se dá jistě spekulovat, ale to nemění nic na tom, že právě on bude v zápase tím zkušenějším.

Když jsem sledoval  zápasy Ibrahima Chola, tak musím vyzdvihnout jeho wrestling, díky kterému se svými soupeři hází jakoby nic. Pokud se mu nepodaří dojít si pro double leg nebo single leg, tak si pomáhá judistickými porazy. Cordero v tom jediném zápase ukázal, že má velmi rychlé ruce, ale na to si dá zkušenější Cholo jistě pozor. Navíc aktuální kurz 2,41 si určitě vyplatí zahrát.

Stephan Puetz vs Martin Zawada – počet kol +2,5 – 1,75

Souboj německých veteránů, kteří již zažili velké bitvy. Zároveň půjde souboj kapitánů německé OKTAGON Výzvy. Zawada již několikrát předvedl, že se s ním musí počítat v každém zápase, jelikož dokáže zaskočit jakéhokoli soupeře. Puetz v tomto souboji bude mít výškovou převahu téměř 20 cm, ale Zawada v minulosti ukázal, že mu větší soupeři nevadí. Tento souboj byl pojmenován jako Bitva o Německo, což by oběma zápasníkům mohlo trochu svazovat ruce a mohli by jít do souboje více takticky. Očekávám, že pokud přijde ukončení, tak to bude spíš v pozdější fázi souboje a mohlo by být i Martina Zawady. Pokud zápas dojde až na body bude se radovat Puetz.

TIPY: 

Tipsport, OKTAGON1 komentář na “OKTAGON 33 – Buchinger vs Keita: Analýza, Tipy a Sázky”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *