OKTAGON 32 Kozma vs Kníže 2: Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGON, Tipsport

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 32, který se koná v Ostravě. V hlavním zápase se o titul welterové váhy utkají šampion David Kozma a Petr “Monster” Kníže. Dále se můžete těšit na Filipa Macka, Jeremyho Kimballa, Matěje Peňáze nebo Václava Mikuláška. Prelims zápasy můžete sledovat skrze TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Nová meta! Karlos Vémola už má vlastní reality show

Kamil Minda vs Tadej Dajčman – Minda zvítězí ve 2. nebo 3. kole 3,00

Tadej Dajčman si svoje poslední vítězství připsal na turnaji OKTAGON 30, kde porazil Daniela Dittricha. Zde je dobré podotknout, že Daniel Dittrich přijel na turnaj přímo z práce, což mohlo sehrát roli na jeho výkonu. Když jsem sledoval Dajčmanovy zápasy, tak jsem nenalezl nic signifikantního, čím by mohl zkušenějšího Poláka ohrozit. Minda naposledy padl s Martinem Budayem, ale v prvním kole nepředvedl špatný výkon. Celkově bude polský zápasník komplexnějším, než právě jeho slovinský kolega. Sázka na ukončení ve 2. nebo 3. kole mi s tímto kurzem přijde výhodná. 

David Kozma vs Petr Kníže – Kozma zvítězí na body 2,00

V tomto případě se budu opakovat jako u zápasů s Apollem a Veličkovičem. Silva i Veličkovič jsou určitě jedni z nejlepších zahraničních zápasníků, které OKTAGON zatím přivedl. Kniže je i ve 44 letech jeden z nejlepších zápasníků na tuzemské scéně. Nicméně to nejdůležitější je, že Monstrovi chybí pětikolové zápasy, na které je David Kozma doslova expert. Mnozí si jistě mohou říct, že Kníže Kozmu jednou porazil, tak proč by nemohl znovu? Jejich první vzájemný se odehrál před necelými pěti lety a byl catchweight do 80 kilogramů. Od té doby David nabral mnoho zkušeností a prošel si velkými zápasy, ve kterých ukázal, že je nejlepším zápasníkem organizace OKTAGON. Na svém kontě má už čtyři obhajoby.

Petr Kníže ukázal svoje slabiny a zároveň přednosti ve sporném duelu s Kaikem Britem. Rychlostně na soupeře nestačil, ale zase předvedl svoji neskutečnou tvrdost. Pokud David Kozma úplně zapomene na první souboj s Monstrem, který mu vůbec nevyšel a předvede výkon, kterým se prezentoval v soubojích s Apollem a Veličkovičem, tak si dojde pro svoji pátou obhajobu. 

TIPY:

Tipsport

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *