OKTAGON 30: Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGON

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 30, kde se v hlavním zápase utkají o titul Tereza Bledá a Mabelly Lima. Dále se můžete těšit na Jakuba Tichotu, Matěje Peňáze, Dana Škvora nebo Roba Pukače. Celý turnaj můžete sledovat skrze TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Šampion Teixeira si domlouvá Procházkova přemožitele

Michal Plesník vs Vito Špic – Plesník zvítězí na KO/TKO 1,75

Vzhledem k tomu, že se startovka turnaje OKTAGON 30 měnila na poslední chvíli a některé zápasy odpadly a kurzově to také není žádný hit, tak jsme vybrali alespoň dvě krátké analýzy. Zkušený boxer Michal Plesník se v pondělí představil na galavečeru Fight Night Challenge, kde podal kvalitní výkon s Michalem Rybou a v pátek nastoupí do svého třetího zápasu pod pravidly MMA, kde to má zatím 0-2. Nicméně byl alespoň v nějaké přípravě, ale to se nedá říct o jeho soupeři. Slovinec Vito Špic měl poslední zápas před třemi lety a souboj s Plesníkem vzal teprve včera. Očekávám, že by si Michal mohl prosadit svůj kvalitní box, navíc bude mít výškou převahu a může se spolehnout i na delší rozpětí paží.

 

Emmanuel Dawa vs Mateusz Strelczyk – vítěz Dawa 1,95

Tohle je čistý tip kvůli kurzu, který je na Dawu poměrně vysoký. Dawa měl plnou přípravu, byť na stylisticky úplně jiného soupeře. Strelczyk z posledních sedmi zápasů zvítězil pouze jednou a souboj se zkušeným Dawou vzal opravdu na poslední chvíli, jelikož se dnes nestihl dostavit včas na vážení. Strelczyk je nevyzpytatelný i díky svému dobrému BJJ, ale i zde bude otázkou v jaké bude formě po svátcích. Pokud by se vám nechtělo sázet přímo na vítěze, tak kurz 1,6 na to, že se souboj dostane alespoň do druhého kola také není k zahození. Oba zápasníci by mohli být v úvodu opatrní. Každopádně jeden z nich se po třech porážkách dostane opět na vítěznou vlnu.  

Tipy:

Tipsport, OKTAGON

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *