OKTAGON 27: Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGOn, Tipsport

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 27, kde se v hlavním zápase utkají o titul pérové váhy Ivan Buchinger a Vojto Barborík. Dále se může těšit na Roba Pukače, Gábora Borárose, Bojana Veličkoviče nebo Jonase Magarda. Celý turnaj můžete sledovat skrze TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

“Nový Conor” Pimblett se pustil do “zkuřky” O´Malleyho! Ten reagoval

Roman Paulus vs Szymon Rakowicz – vítěz Rakowicz 2,86

Polský zápasník je vždy nevyzpytatelný a Rakowicz je hodně nebezpečný. Byť má v profesionálním MMA bilanci pouze 2:1, tak toho má dost startů v amatérském MMA. Zvítězil například v souboji s Davidem Martinikem, který nyní působí v KSW. Má velice kvalitní wrestling, kterým své soupeře dokáže trápit prakticky celý zápas. Navíc na zemi nepůsobí nijak pasivně, ale neustále se pokouší o údery a kolena.

Paulus v posledním souboji zaváhal s Michalem Konrádem, se kterým padl na body. Byla to právě zem, která rozhodla tento zápas. Konrád prakticky celý zápas dominoval a ukázal tak slabinu slovenského zápasníka. V této bitvě bychom Poláka rozhodně neměli podceňovat a kurz na jeho vítězství, je více než výhodný. 

Bojan Veličkovič vs Carlo Prater – +2,5 kola v kurzu 2,19

Brazilský veterán Carlo Prater je v tomto souboji obrovským outsiderem a nejspíš až moc podceňovaný. Byť už je mu 40 let, tak jeho zápasové zkušenosti jsou srovnatelné s Bojanovými. Oba zápasníci prošli organizací UFC a potkali se s velkými jmény MMA. Prater na svůj věk disponuje dobrým pohybem a obranou proti takedownům. Vlastní černý pás v BJJ a na zemi je velmi nebezpečný a dokáže hrozit z každé pozice.

Veličkovič je také dobrý na zemi, ale v BJJ má proti Praterovi “pouze” hnědý pás. Pro toho bude menší výhodou i opačný guard. V posledním zápase, šel Prater také proti opačnému guardu, když se utkal s dalším bývalým zápasníkem UFC Stefanem Sekuličem a neudělal vůbec špatný zápas. Bohužel ve třetím kole začal fyzicky odcházet, a to rozhodlo, že si vítězství na body “odnesl” právě Sekulič. Něco podobného by se mohlo odehrát i v souboji s Veličkovičem a rozhodovat se může ve třetím kole, případně pak na body. Kurz na to, že se zápas dostane do třetího kola je velmi lákavý.

Tipy:

Tipsport, OKTAGON

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *