OKTAGON 26: Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGON, Tipsport

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 26, kde se v hlavním zápase utkají o titul střední váhy Samuel “Pirát” Krištofič s Polákem Marcinem Naruszczkou. Dále se může těšit na Lucii Pudilovou, Miloše Petráška, Daniela Škvora nebo Lucii Szabovou. Celý turnaj můžete sledovat skrze TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Karlos Vémola posílá z nemocnice špatnou zprávu

Miloš Petrášek vs Vlado Neferanovič – více jak 1,5 kola 1,75

Miloš Petrášek se vrací do oktagonu po roce a půl a třech porážkách. “Meloun” vypadal v přípravě skvěle, ale Vlado Neferanovič není žádný “nazdárek”, tak jako je kurzově u bookmakerů. Má velice zajímavou obranu, přes kterou se soupeřům celkem špatně přechází. Svoje zápasy bere často na zem, kde dokáže dominovat a také duely ukončovat.

Začátek souboje, tak může být opatrný z obou stran, ale postupem času by Neferanovič nemusel zvládnout Milošův tlak. Zajímavá je i sázka, že Petrášek zvítězí na KO/TKO v kurzu 2,10. Nakonec jsem se přiklonil k výhodnému kurzu na kola, protože přeci jen pauza jeden a půl roku se může promítnout.

Peter Gabal vs Dawid Kareta – vítěz Gabal 1,60

Peter Gabal půjde “pomstít” svého týmového kolegu Tadeáše Růžičku, který s polským zápasníkem prohrál ve své premiéře v MMA. Gabal je o hodně zkušenějším zápasníkem, co se týče MMA. Byť má v profesionálech bilanci teprve 2-0 na amatérské úrovni je vícemistrem Evropy. Naposledy zdolal zemaře Martina Muchu na submisi a potvrdil, že není jednostranný zápasník. Kareta ukázal v zápase s Růžičkou mezery v postoji, ale také že je nebezpečný na zemi. Gabal si musí dávat pozor hlavně na jeho nástupy na takedowny, které mi ale nepřišly zrovna rychlé a měl by si s nimi poradit.

Kareta je nebezpečný také judistickými porazy v klinči a pokud se dostane na zem, hrozí submisemi. Veškeré pokusy o nasazená jakékoliv submise, se podařilo Růžičkovi eliminovat, a to jisté by měl zvládnout i Peter Gabal. Kurz na jeho vítězství mi přijde zajímavý.

Samuel “Pirát” Krištofič vs Marcin Naruszczka

Náhradní hlavní zápas na turnaji OKTAGON 26 o prozatimní pás šampiona střední váhy. Naruszczka se sice připravoval na Karlose Vémolu, ale to by pro něj mohla být paradoxně výhoda v tomto zápase. Pokud si “Pirát” v soubojích neprosadí postoj, tak zápas přenáší na zem, ale zde by mi mohl narazit na dobře připraveného Poláka. Co se týče postoje, tak tam to může být 50/50. Když se podíváme na Naruszczkovu kariéru, tak je zde mnoho vítězných zápasů nad zápasníky, kteří jsou o stupínek výš, než je právě Krištofič. Výhry nad Bartoszem Leszkem, Rafalem Haratykem, Ivanem Cosicem nebo Abu Azaitarem. Ve své kariéře byl pouze třikrát ukončený a naposledy to bylo v roce 2013! “Pirát” si určitě musí dát pozor na jeho pravačku, kterou má polský zápasník velmi nebezpečnou.

V čem by měl být Krištofič lepší, je pohyb. Přeci jen Naruszczka ve svých 38 letech není nejrychlejší. V tomto souboji by se mohl opakovat podobný scénář, jako tomu bylo v souboji s Pukačem. Pokud bych se měl rozhodovat pouze v čisté sázce na vítězství, tak mi přijde kurzově zajímavější Polák, ale myslím, že “Pirát” může zvítězit na body v kurzu 3,70.

Tipy:

Tipsport, OKTAGON

 

2 komentáře na “OKTAGON 26: Analýza, Tipy a Sázky”

  1. Pingback: Co říká na svoji porážku, ale i potenciální zápasy v OKTAGONU Michal Ragozin?

  2. Pingback: Gábor Boráros jde do hodně překvapivé bitvy | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *