Oheň mezi krajany! Charles Oliveira se pustil do velkohubého Costy

Charles Oliveira Paulo Costa

Není to tak dávno, co byl Paulo Costa neporažený borec, který sliboval, že v titulovém duelu šampiona Adesanyu doslova zničí a nechá ho z oktagonu odejít se slzami v očích. Nakonec však bylo všechno jinak a právě souboj s Adesanyou Costu navždy změnil. Paulo totiž v duelu nepředvedl v podstatě nic a nakonec prohrál ve druhém kole via TKO, což následně sváděl na to, že noc před zápasem nemohl spát, takže si dal láhev vína, což pak negativně ovlivnilo jeho výkon. Moc si nepomohl ani v dalším zápase s Vettorim, kdy nedokázal splnit váhový limit, takže se souboj odehrál v rámci polo-těžké váhy. U fanoušků tam Costa hodně klesl, což se snažil srovnat na sociálních sítích, kde se po vzoru Darrena Tilla vžil do role trolla. Ne každý však jeho příspěvky a vyjádření cení…

“Neříkejte to ženě,” vzkazuje Bejr po útoku na Grznára! Proč chce bitvu?

“Paulo Costa se teď rozjel a je hodně aktivní na Tik Toku a obecně dělá kraviny. Navíc mele sračky o dalších bojovnících. Týpek, který nesplnil limit divize o 6-7 Kg, chce někomu něco cpát na sociálních sítích? Dokonce mluvil i o mně, takže klidně budu mluvit i já o něm. S prominutím, ten člověk ví úplné hovno. Mlel o tom, jak jsem nesplnil váhový limit. Pořád mele nějaké kraviny. Jeho Twitter je toho plný. První by si však měl zamést před vlastním prahem, než se pustí do někoho dalšího. Vykládá nesmysly, ale byl to on, kdo přijel na zápas s černým páskem a pak se nechal ukončit bílým páskem Adesanyou,” reagoval bývalý šampion lehké váhy Charles Oliveira v rámci rozhovoru v Brazílii.

Je pravda, že být poslední dobou fanouškem Costy je hodně těžké. Paulo totiž své profily plní konspiračními teoriemi o tom, že je země placatá a podobnými nesmysly. Navíc adoroval prezidenta Putina, který je podle něj skvělý vůdce a příklad pro ostatní.
 

Costa se zkrátka snaží vyvolat kontroverzi, což se mu daří, ale je otázkou, jak dlouho to bude fungovat. Aktuálně má na svém kontě 2 prohry v řadě s tím, že naposledy zápasil v říjnu 2021. Na konci července se měl utkat s bývalým šampionem Rockholdem, ale zápas byl z neznámých důvodů přesunut na srpnový turnaj UFC 278.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *