Odveta vnadných krásek? VanZant může dostat odvetu, ale má to jednu podmínku

VanZant

Ještě v roce 2016 se o VanZant mluvilo jako o další velké MMA naději, což Paige dokázala v souboji s Rawlings, kterou ukončila krásným switch kickem. Pak však přišla zranění a také prohry, což nakonec vedlo k tomu, že VanZant v UFC skončila a místo toho se vrhla na box bez rukavic a hlavně pikantní platformy, které jí dnes vydělávají obrovské množství peněz. Objevila se však zajímavá nabídka na odvetu, která však má jasnou podmínku.


 

Promotéři Marhanský a Novotný se potkali tváří v tvář a bylo dusno! Co se stalo?

„Chci se utkat s Paige VanZant v boxu a vím, že ona hodně mluvila o tom, že by se se mnou chtěla utkat,“ řekla Jessica-Rose Clark v pořadu The MMA Hour. Obě bojovnice se v rámci UFC potkaly v roce 2018, kdy na body vyhrála právě Clark, která nyní nabízí odvetu. „Nemám žádnou touhu bojovat holými pěstmi. Nemám zájem bojovat holýma rukama, ale pokud se mi ji podaří přimět k boxerskému zápasu, tak to bude super. Vím, že vydělává tolik peněz na svých fanouškovských stránkách a na všem kolem. Mluvila však o tom, že chce znovu bojovat, takže je to podle mě jen o tom, jestli jí tenhle nápad nadchne.

Už dříve se zmínila, že by se se mnou chtěla znovu utkat, protože jsem ji porazila v UFC. Podle mě to bude opravdu velký zápas, pokud se toho ujme správná organizace. Bylo by to obrovské.
  

Má to příběh, který se váže k UFC. Jsem legitimní soupeřka a chci si teď po konci v lize mistrů vydělat nějaké peníze. Dělám tohle všechno už 15 let a chci vydělat nějaké pořádné peníze. Dělám to už dlouho na to, abych bojovala za babku.

Myslím, že ona by ten zápas chtěla, já ho chci, chci si vyzkoušet box. Budu klidně bojovat s nějakou boxerkou, ale raději bych se utkala s holkou z MMA pro svůj první zápas v boxu a pak přešla na box na plný úvazek. Myslím, že by to byl skvělý zápas.“

Nabídka je tedy na stole, ale je otázkou, zda na odvetu skutečně dojde. VanZant totiž už dlouho nezápasila a Clark nemá zas tak velké jméno, aby dokázala podobně velký souboj protlačit.
 

Otázkou však je, zda ještě bude PvZ zápasit

Moderátor Only Stans Glenny Balls se VanZant zeptal na příjmy ze zápasů v bojových sportech vs. OnlyFans. Paige prozradila, že na OnlyFans je úspěšná a to takovým způsobem, že se jí zde daří více než v bojových sportech. S jistotou lze říci, že tento krok navždy změnil VanZant život.

„Měla jsem opravdu štěstí, že moje kariéra i mimo UFC a mimo zápasy byla docela úspěšná,“ řekla VanZant. „Pracovala jsem docela tvrdě v jiných odvětvích a snažila se přejít k více mainstreamovým osobnostem. Ale ano, OnlyFans je určitě mým největším zdrojem příjmů.“
„Řekla bych, že jsem za 24 hodin na OnlyFans vydělala víc peněz než za celou svou zápasnickou kariéru dohromady. A proto je to pro mě jako pro člověka těžké… Víte, byla jsem nervózní z toho stigmatu, ale teď je těžké odejít. Mám pocit, že když jste jeden z těch lidí, kteří se narodili chudí, vyrostli v chudobě a pak se stali bohatými, tak se skoro pořád cítíte chudí. Takže vždycky chcete dál tvrdě pracovat a já mám to štěstí, že jsem v pozici, kdy jsem mohla pomáhat své rodině. Já a můj manžel pomáháme naší rodině a děláme všechno pro to, abychom se všichni dostali nahoru. Takže to ospravedlňuje, že dělám exkluzivní obsah, když vím, že se mohu postarat o všechny kolem sebe.“

Paige VanZant v současné době nemá v Bare Knuckle FC neplánovaný žádný zápas, ale očekává se, že se vrátí na poslední souboj, který má stanovený ve smlouvě. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *