Odveta Kincl vs Vémola 2 znovu ve hře? Terminátorův lékař má skvělé zprávy

Vémola Kincl

V návaznosti na zdravotní problémy, které zapříčinily zrušení velkolepé odvety Kincl vs Vémola 2, na kterou mělo dojít na konci roku na turnaji OKTAGON 38, se obecně očekávalo, že Karlos Vémola bude bohužel delší dobu mimo hru, protože se bude muset dát zdravotně dohromady. Zatím se však ukazuje, že se vše lepší rychleji, než se původně čekalo.

Procházka upřímně uznává, kdo je nyní nejlepší polo-těžká váha na světě, ale…

„Zdravím příznivce MMA, jmenuji se Michal Frána a už roky se starám o Karlose Vémolu. V posledních měsících jsme dokázali výrazně uspíšit jeho rehabilitační proces a návrat zpět do bojových sportů. S velkou radostí si troufám říct, že na jaře by měl být ideální termín toho, kdy by se mohl vrátit. Když to zdraví dovolí a když zůstane v plné péči a bude nás v přípravě poslouchat, jako se to doposud děje, tak ho určitě uvidíte dříve než v létě,“ potvrdil skrze Terminátorův IG profil Vémolův osobní a dlouholetý lékař Frána, že se vše hojí dobře a že by se klidně mohl Vémola na jaře vrátit zpět do boje.

Vémola se v nedávném živém vysílání (viz níže) nechal slyšet, že je sice šampionem polo-těžké váhy, ale že jeho hlavní prioritou je titul ve střední váze, který aktuálně drží rival Patrik Kincl. Pokud by tedy všechno šlo dobře, tak by se mohly naplnit spekulace o tom, že duel Kincl vs Vémola 2 uvidím v květnu v pražské O2 Aréně.

To by samozřejmě znamenalo, že by Kincl nenastoupil do projektu Tipsport Gamechanger, což se však ale dle jeho dosavadních vyjádření tak trochu očekává a skrze zraněnou ruku a váhu to dává smysl. Na oficiální oznámení, jak vše bude, si však ještě budeme muset nějakou dobu počkat. Je však evidentní, že se Vémolův stav radikálně lepší a že je všechno na dobré cestě.

Vémola nedávno jasně naznačil své plány

„Vše záleží na mém zdravotním stavu samozřejmě. Já nevím, kdy budu schopný se vrátit. Fyzioterapeut říká, že to může být za tři týdny a nebo ta půl roku. Pracujeme na tom. Byl bych rád, kdyby to (odveta s Kinclem) bylo už v květnu, ale co jsem se bavil s Ondrou Novotným, aniž bych chtěl prozrazovat jeho plány, tak jsem mu řekl, že abych se srovnal nejen fyzicky, ale i psychicky, tak potřebuji mít cíl a metu, což mi dal.

Já letos budu vše směřovat k tomu, abych zápasil o titul a získal zpět titul v 84. To, jestli bude odveta s Patrikem Kinclem, to už je jen na něm. Já chápu, že může být znechucený z toho, že jsem se zranil, ale to se prostě může stát. To se stalo i Martínkovi a nebo Procházkovi. Pokud zvolí tu možnost, že půjde do Gamechangeru, což mu asi nikdo nemůže vyčítat, protože to je velká příležitost, tak já půjdu o titul s někým jiným.

Půjdu však o titul v 84. Já osobně si to nemyslím. Samozřejmě to je na Patriku Kinclovi, ale já si myslím, že pro každého zápasníka jsem gamechanger já. Pro Kincla je zápas se mnou mnohem větší gamechanger, než vyhrát Gamechanger v 77. Já jsem přesvědčený o tom, že pokud budu zdravotně v pořádku a budu moct do O2 Arény nastoupit, tak že Kincl ten zápas vezme a půjde proti mně.

Já jsem se s Ondrou domluvil, že nebudeme fanouškům nic slibovat a oznamovat, dokud doktor Kolář nedá rozhodnutí a na to jsme si dali do konce ledna. Je 3. ledna, takže je moc brzy mluvit. Já teď budu rehabilitovat a relaxovat právě jízdami na snowboardu, běháním, jízdami na kole a tak dále. Nebudu sedět na invalidním vozíku, jak by si asi hateři přáli. Budu se aktivně snažit vrátit se a pokud na konci ledna budu moct skočit do přípravy a makat, tak ten květen je naprosto reálný. Tohle rozhodnutí však přijde na konci ledna,“ vysvětlil Karlos Vémola ve svém živém vysílání.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *