Odveta je na dohled! Jak však vypadal první souboj Vémola vs Kincl?

Vémola vs Kincl

Domácí scéna nabízí hned několik velkých soubojů, na které fanoušci dlouho čekají, ale zatím je bohužel nedostali. Řeč je například o odvetě Végh vs Vémola 2 a nebo souboji UFC veteránů Vémola vs Pešta. Jeden takový souboj však letos přeci jen dostaneme. Na turnaji OKTAGON 43, který se koná 20.5. v O2 Aréně, totiž dojde na odvetu Kincl vs Vémola 2, která slibuje hodně zajímavou podívanou. První souboj se odehrál ještě pod taktovkou XFN, kdy na body vyhrál Vémola, ale Kincl nepředvedl vůbec špatný výkon. Navíc byl hendikepovaný tím, že dostal do oka, kvůli čemuž pak zbytek zápasu hůře viděl. Jak vlastně první zápas vypadal? Pojďme se podívat na záznam.

S předstihem víme, jaký bizar nás čeká na turnaji Clash of the Stars 5?

Souboj Kincl vs Vémola 2 je samozřejmě jedním z nejočekávanějších OKTAGON duelů, ale také jedním z nejkvalitnějších v historii organizace. Proti sobě totiž nastoupí bojovníci, kteří se ve světovém žebříčku pohybují kolem 60. místa světového žebříčku. Hlavní však je, že konečně dojde na souboj, na který se všichni tak dlouho těšíme.
Jak je to s náhradníkem a dalšími plány?

„Oficiální náhradník pro titulovou bitvu Kincl vs Vémola 2 je Bryczek,“ potvrdil Ondřej Novotný pro MMA Shorties. Samozřejmě jsou však ve hře i další záložní plány. „A pokud bychom šli až tak daleko, že bychom mluvili o tom, že se někdo z titulové bitvy zraní a Bryczek bude také zraněný, tak by to samozřejmě mohl být i Chadwick, ale věříme, že se nic takového nestane.“

Souboj Bryczek vs Chadwick je na kartu umístěn právě také proto, aby byl případně v záloze náhradník. Pokud však nebude potřeba, tak dostaneme zajímavý zápas, který by následně mohl promluvit do bojů o další titulovou šanci. To však už hodně předbíháme. V první řadě je třeba, aby proběhla titulová bitva, na kterou se všichni tak moc těšíme, a poté bude možné tvořit další plány. Vémola totiž například vyhlíží titulovou obhajobu v polo-těžké váze.

„Nikdy nemám v plánu jen tak sedět a čekat na nějaký velký zápas. Nebude to tak, že bych se utkal s Kinclem, porazil ho a pak jen čekal na souboj s Attilou Véghem. Rozhodně chci být v tempu a chci zápasit. Pokud vítěz tohohle zápasu bude můj další soupeř, tak s tím nemám problém a jdu do toho. Chci být aktivní.

 

O Poppeckovi už jsme v minulosti mluvili, ale nedošlo na to, takže to třeba klapne a nebo to bude Langer. S Xavierem ukázal, že je ve skvělé formě. Je to samozřejmě na vedení OKTAGONu. Nevím, s kým budu bojovat, ale vím, že po Kinclovi nebudu jen tak sedět a čekat na Attilu. Pojedu v tempu.

To Attila rád vysedává. Celé ty roky jen seděl, lenošil a tloustnul. Teď se bude muset dostat do formy, ale takhle to já nemám. Pojedu na plné obrátky. Třeba vyjde Štvanice, protože kdyby měli místo a potřebovali ho zaplnit, tak jsem připravený,“ reagoval Karlos Vémola na dotaz od MMA Shorties.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *