Obrovský talent Rosas prolomil mlčení a vysvětlil, proč zrušil zápas pár minut před nástupem

Rosas

Součástí posledního UFC turnaj v Mexiku měl být i souboj Rosas vs Turcios, který sliboval hodně zajímavou podívanou. Bohužel na něj však nedošlo. Oba borci přitom úspěšně navážili a dokonce dorazili na halu, kde už se rozcvičovali, takže se schylovalo k nástupům. Právě v ten moment však Rosas souboj zrušil, což nyní s menším odstupem vysvětlil.


 

Souhlasíte? Tohle je jediný zápas, který teď pro Siváka na domácí půdě dává smysl?

Přesný důvod, proč Rosas souboj zrušil jen pár minut před jeho konáním, nebyl ze strany UFC blíže specifikován. Mluvilo se jen o blíže neurčených zdravotních problémech, které nyní sám Rosas přeci jen přiblížil a za své selhání se omluvil.

„Omlouvám se všem, kteří čekali na můj zápas,“ napsal Rosas na Instagramu. „Celý den jsem byl nemocný, měl jsem závratě, motala se mi hlava a kašlal jsem. Snažil jsem se ze všech sil zotavit, abych mohl jít do boje, ale bohužel to prostě nešlo. Nechal jsem si udělat tejpy, zahřál jsem se a čekal jsem, že to opadne, ale bohužel se tak nestalo. Cítil jsem se opravdu na hovno. Kdybyste mě znali, tak víte, že bych ze zápasu jen tak pro nic za nic neodstoupil. Nerad jsem to rozhodnutí dělal, ale musel jsem to udělat. Jestli chce někdo vymýšlet nějaký jiný příběh, je to v pořádku. Brzy se vrátím, Bůh vám všem žehnej.“
    

Dana White se hned po turnaji nechal slyšet, že se souboj přesune na tento víkend, ale to soupeř Turcios popřel. Zápas navíc zatím nefiguruje na startovce, takže je možné, že na něj nakonec v blízké době nedojde.

„Falešné zprávy. Zatím nebyla podepsána žádná smlouva na nový termín zápasu. Rosas Jr. řekl, že zápas nebude doslova pět minut před nástupem do oktagonu. Rosas Jr. řekl ne zápasu před svými fanoušky. Čekalo na něj 20 000 fanoušků a on to odmítl. Nerespektoval kodex Bushido a bylo to od něj hrozně neprofesionální,“ zlobil se Turcios.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *