Obrovský motor?! Karlos Vémola vysvětluje, jak všem zavře huby

Karlos Vémola

Za měsíc a kousek nás čeká velkolepý turnaj OKTAGON 38, kterému samozřejmě vévodí dlouho očekávaná odveta Kincl vs Vémola 2. Ta je zajímavá nejen díky tomu, že jde o střet nesmiřitelných rivalů, ale i díky tomu, že se v kleci potkají dva borci, kteří se ve světovém žebříčku pohybují kolem 50. místa. Očekává se tedy relativně vyrovnaná podívaná. Mnozí mají dokonce za to, že v návaznosti na kauzy, které se kolem Vémoly v poslední době točily, by mohl být Kincl pro Terminátora jednou z největších výzev kariéry.

Kdo na tréninku hodil a tím bohužel i zranil Jiřího Procházku?

„Lidi to tak vnímají, ale mně okolnosti naopak zavírají do sebe. Všechny ty příběhy, které proti mně lidi a hateři kují… Já se nemohu snižovat k tomu, abych na to teď reagoval, abych to četl a ponižoval se. Jediné, co mohu udělat, tak všem zavřít hubu 30.12., což je pro mě tak obrovská motivace. Já se s nimi nemohu dohadovat a pořád někde něco vysvětlovat, k něčemu se vyjadřovat a podobně, protože to je válka, kterou nemůžete vyhrát. Já mám však tak silnou zbraň v rukách, které si tak vážím. Vypínám, nečtu, nekomentuju, neřeším. Všechno za mě řeší můj právní zástupce. Ať se všichni ti, kteří vymýšlí konspirace a bývalí kamarádi, kteří zveřejňují videa, ať se z toho třeba poserou. Já si jedu svoje.

Všem zavřu hubu 30.12., kde už si pak nikdo na všechny ty štěky ani nevzpomene. To je ta krása práce, kterou mám, za což jsem vděčný. Já teď nemohu dělat nic a lidé si možná myslí, že jsem bezmocný a že je to v rukách internetu, ale já něco můžu udělat. Můžu 30.12. zmlátit Kincla a celá republika nebude mluvit o ničem jiném, než o tom, že Kincl padl a že se chystám na to, co tady nikdo nedokázal, což je nastoupit do souboje o třetí titulový opasek. Nikdo nebude mluvit o ničem jiném.
    

Jestli si tedy někdo myslí, že mě tohle nějak negativně rozhazuje, tak naopak mě to o tolik víc motivuje. Já chci, aby tyhle sračky skončily a pokud nevyhraju, tak to nikdy neskončí. Já to nemohu udělal Lele, která za mnou stojí a drží se mnou, protože je to silná žena, kterou mám po svém boku. Nemohu to udělat svým dětem a známým, že bych padl. Já prostě musím 30.12. všem tu hubu zavřít.

Všichni, kteří se teď smějí, ztichnou a nebude se mluvit o ničem jiném, než o tom, že Vémola i v této situaci to znovu dokázal a bude historicky první a možná i poslední v dějinách CZ/SK scény, kdo se pokusí získat tři tituly, což nikdo nedokázal. Sky is the limit. Žádný sen není dostatečně velký. Dejte si do hlavy ty největší sny a neposlouchejte všechny ty zlohlasy a hatery, kteří říkají, že to nedokážete. 30.12. se tam postavím a řeknu všem, že jsem to dokázal. Tvrdá dřina porazí talent. Pro mě je to tedy naopak obrovská motivace a žádní zpomalení. Pro mě je to takový motor, že si to lidé ani nedokáží představit,“ vysvětlil Karlos Vémola pro Fight Live, jak ho vlastně  všechny okolnosti a pochyby okolí posilují.
   

Vémola ujišťuje, že udělá vše pro to, aby souboj byl 

„Zdravotně je všechno OK. Nikdy žádný kemp není v naprosté pohodě, protože jdeme do absolutního maxima, do absolutních limitů. My se opravdu nešetříme. Jsem zbitý jak pes. Jdeme až za hranice lidských možností. Já už jsem dokonce slyšel několik zlohlasů, že plánuji do toho zápasu nenastoupit a tak dále, že se pár dní před tím zraním. Hodně to koluje po Praze a dost dobře jsem nepochopil proč.

Myslím si, že lidi nevědí, jak moc to chci a jak moc se chci v životě posunout, protože mně po vítězství nad Kinclem čekají opravdu velké zápasy. Máme s Ondrou Novotným domluvené obrovské bomby. Kincl je ta největší překážka. Poslední překážka, kterou musím překonat a pak se dostanu k historickým zápasům, na které čekám celý život. To, na čem 30 let pracuji, mohu mít jen když ho porazím. A to bych to měl těsně před tím vzdát?
   

Nehledě na to, jak mám dětem říct, že se budou rušit Vánoce a že jim nemohu splnit jejich přání, protože to táta nedal? Já ten sport miluji a dělám pro něj možné i nemožné. Věřte tomu a nebo ne, ale já jsem to 25 let dělal zadarmo. 25 let jsem do toho investoval a investoval. Pořád jsem věřil, že to přijde. Po 25 letech jsem začal vydělávat a teď je to historicky největší money fight, který jsem kdy v životě měl. Já se na to těším, že je to právě za Kincla. Budu mít mnohem víc peněz než jsem měl za Marpa a Attilu. Teď bych to měl jako vzdát a nedostat zaplaceno?

Však lidi zapomínají na to, že když zápas zruším, tak nedostanu zaplaceno. Já ten sport miluji, ale samozřejmě ho dělám i pro výplatu, protože mám velkou rodinu. Mám děti a zvířata, o která se musím starat. Já tam tu výplatu nenechám a v prosinci si pro ní dojdu.
   

Ten, kdo věří tomu, že do toho zápasu nepůjdu, tak je blázen. To by se mi opravdu muselo stát něco vážného, což musím zaklepat se mi zatím nestalo. Nikdo ten zápas nechce tak jako já. Tyhle výmysly, které kolují po internetu, že do zápasu nedojdu, jsou naprostý blázinec. Udělám možné i nemožné, abych tuto možnost eliminoval,“ rozpovídal se Karlos Vémola pro Fight Live a ujistil fanoušky, že udělá vše pro to, aby do souboje nastoupil.

Úvodní foto via Libor Fojtík
 1 komentář na “Obrovský motor?! Karlos Vémola vysvětluje, jak všem zavře huby”

  1. Pingback: Karlos Vémola – osobnost týdne – OktagonNEWS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *