Obrovská šance? Vedení UFC vyšlo Millerovi a Kleinovi vstříc

Klein Miller

První Slovák v UFC Lajoš Klein sice aktuálně řeší zdravotní problémy, ale ty by snad nijak neměly ohrozit jeho další zápas, na který by mělo dojít už na začátku června na kartě, které vévodí souboj Kai Kara-France vs Amir Albazi. Klein změří síly se skutečným UFC veteránem Millerem, což slibuje hodně zajímavou podívanou, což si evidentně uvědomuje i vedení UFC, které souboj zařadilo na vrchol zmíněné karty.

Rytmus reaguje na tvrdou kanonádu od Monstera! Bude ještě zápasit?

Takže přátelé, právě jsem se vrátil domů z Poznaně, protože mi nějak nevyšlo soustředění. Jakmile jsme tam přijeli, tak jsem se druhý den probudil a začal jsem se dusit. Extrémně jsem kašlal, bylo mi špatně, takže jsem ani netrénoval.

Doufal jsem, že mě to druhý den přejde, ale ráno se nic nezměnilo, takže jsme se rozhodli, že pojedu domů. Potřebuji se vyléčit a pevně věřím, že o víkendu budu v pořádku. Pojedeme pak snad zpět do Poznaně, kde budu pokračovat v přípravě. Taková je situace, momentálně je na nic,“ přiznal Lajoš Klein, že ho trápí příznaky, které by odpovídaly covidu, který měl nedávno i jeho kolega Martin Buday. 

Doufejme však, že Lajoš obtíže překoná a do souboje nastoupí. Vedení UFC totiž souboj Miller vs Klein zařadilo na vrchol hlavní karty. Před slovenským borcem a jeho kolegou jsou už jen 2 další zápasy – Caceres vs Pineda a Kai Kara-France vs Amir Albazi.
 

Na vrchol karty se vždy upíná nejvíce pozornosti, což znamená velký tlak, ale také obrovskou příležitost a šanci. Pokud by totiž Klein předvedl skvělý výkon a ideálně třeba i Millera ukončil, tak by si tím jistě hodně pomohl do budoucna a navíc by určitě získal celou řadu nových fanoušků. Lajoš však má před sebou nesmírně těžký úkol.

Novějším fanouškům možná jméno Jim Miller moc neřekne, ale ve skutečnosti jde o živoucí legendu, která má na kontě celkem 53 zápasů. Svůj první UFC zápas Miller absolvoval v roce 2008 s tím, že bojoval s takovými jmény, jako je Maynard, Ludwig, Diaz, Tibau, Henderson, Lauzon, Medeiros, Cerrone, Dariush, Chiesa, Sanchez, Poirier, Pettis, Hooker, Oliveira, Guida a mnoha dalšími. Zkrátka dlouhé roky měří síly s těmi nejlepšími z nejlepších.

UFC on EPSN 46: Startovka

Kai Kara-France vs. Amir Albazi
Alex Caceres vs. Daniel Pineda
Jim Miller vs. Ľudovít Klein
Andrei Arlovski vs. Don’Tale Mayes
 Tim Elliott vs. Victor Altamirano
 Elizeu Zaleski dos Santos vs. Abubakar Nurmagomedov
Philipe Lins vs. Maxim Grishin
 Elise Reed vs. Jinh Yu Frey
Jamie Mullarkey vs. Guram Kutateladze
 Da’Mon Blackshear vs. Luan Lacerda
Karine Silva vs. Ketlen Souza
 John Castañeda vs. Mateus Mendonça Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *