Obr Martin Buday vrací úder Vémolovi

Karlos Vémola Buday

Obr Martin Buday vrací úder Vémolovi

Už příští víkend nás čeká turnaj OKTAGON 25, který nabídne odloženou titulovou bitvu Buday vs Minda. Poté, co Michal Martínek odešel do ruské organizace ACA, tak poznáme nového šampiona těžké váhy, který možná bude mít v blízké době dalšího vyzyvatele. Karlos Vémola se totiž hned několikrát nechal slyšet, že by se v honbě za dalším titulem nezdráhal ani přestupu do těžké váhy. Nedávno navíc kritizoval matchmaking, protože Minda prý není žádný pořádný soupeř. Co na to Buday, kterého mimochodem v říjnu čeká souboj v rámci Dana White´s Tuesday Night Contender Series, kde zabojuje o UFC smlouvu?

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/10/jiri-prochazka-nabidl-kratky-nazor-na-rakice/

“Karlos by si měl první zamést před vlastním prahem. Jemu dávají typologicky výhodné postojáře, kteří ho na zemi neohrozí. Karlos ať v první řadě reaguje na výzvy od Viktora Pešty a Mikhaila Ragozina, když se pasuje do role jediného krále OKTAGONu, který před výzvami neutíká. Když je zvládne, tak ať pak klidně přijde do těžké váhy,” reagoval Martin Buday pro server Šport.sk na Vémolovu kritiku.

Buday na Vémolovy výzvy, ve kterých Terminátor zpochybňoval kvality slovenského borce, v minulosti reagoval i skrze Shorties, “Když tedy nemám kvalitu, proč se mnou chce zápasit, když on zápasí jen s nejlepšími? Celý se v tom nějak zamotává. Já se mu jen směju. Je jako malý chlapec, který křičí o pozornost. Pro mě je ten zápas nezajímavý. Potřebuji porážet těžké váhy, které mě posunou dál a ne ztrácet čas se střední váhou. Chce se radši porovnávat v posilovně, protože v kleci by tvrdě narazil.”

Pokud vše půjde dobře, tak na souboj s Vémolou jen tak nedojde. V ideálním případě totiž Buday porazí Mindu, díky čemuž získá titul šampiona organizace OKTAGON MMA a následně zazáří před Danou Whitem a získá UFC smlouvu. Pozice šampiona těžké váhy by pak byla opět volná, takže by se o ní Vémola případně mohl utkat s někým jiným. Těžkých vah je však obecně málo a těch kvalitních ještě méně, takže bude muset vedení organizace znovu řešit, co s divizí. To však zatím předbíháme…

Zdroj: Šport.sk

Úvodní foto via OKTAGON MMA

2 komentáře na “Obr Martin Buday vrací úder Vémolovi”

  1. Pingback: Nate Diaz má ostrý vzkaz pro všechny pochybovače | MMA Shorties

  2. Pingback: Na tiskové konferenci k UFC 263 to dost vřelo | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *