Obr Ford má po fiasku s Hulkem jasno! Uvidíme ho v MMA!

Martyn Ford

Duel mezi hercem a bodybuilderem Martynem Fordem a Íránským Hulkem Sajadem Gharibim byl na začátku dubna zrušen. Ford tvrdí, že byl oklamán tím, jak Gharibi vypadal a bál se o jeho zdraví, což se po staredownu mezi oběma borci dalo pochopit. Ford tento souboj hodil za hlavu a nyní se soustředí na premiéru pod pravidly MMA. 

Potvrzeno! OKTAGON nabídne další skvělou titulovou bitvu

Poté, co byl odložen plánovaný boxerský zápas proti “Íránskému Hulkovi” Sajadu Gharibimu, tak se Ford zaměřil opět na MMA. Britský kulturista Martyn Ford potvrdil, že má v plánu pokračovat v tréninku bojových uměních. Jeho první profesionální zápas přijde pod hlavičkou jedné z největších evropských organizací – KSW.

Ford, rodák z anglického Minworthu, kterému koncem tohoto měsíce bude už 40 let, se měl utkat s Gharibim v boxerském zápase. Jenže kolem tohoto potenciálního souboje se vytvořilo tolik příběhů, že je nejspíš dobře pro obě strany, že ze souboje nakonec sešlo. Před vypuknutím pandemie COVID-19 měl Ford v úmyslu pustit se do profesionálního MMA. V té době také podepsal smlouvu s polskou organizací KSW. Nyní to vypadá, že by se jeho premiéra mohla uskutečnit koncem tohoto roku.

“Stoprocentně mám v plánu zapojit se do profesionálního MMA,” řekl Martyn Ford během nedávného rozhovoru pro Mirror Fighting. „Už jednáme s KSW o konkrétních podmínkách. Tak to bylo nastaveno před covidem. Pořád jsem trénoval Jiu-Jitsu a wrestling. KSW se chystá přijet v říjnu do Londýna, a to je turnaj, na kterém bych se rád představil.“

Pokud jde o potenciální protivníky, Ford trval na tom, že jakýkoli případný souboj by musel přijít proti tomu správnému typu bojovníka.

“Musí to být správný člověk a správné načasování, abych se dokázal co nejlépe připravit. Chápu frustraci lidí z toho, že mě ještě neviděli bojovat. Stále trénuji, jediná věc, kterou teď nedělám, je aktivní sparing. Doufám, že brzy oznámím něco konkrétního. Trénoval jsem opravdu hodně a věnoval jsem tomu tolik času a úsilí. Musím to udělat pro svůj vlastní duševní stav, abych byl upřímný, každý jistě pochopí frustraci, kterou v tuto chvíli procházím,” dodal Ford. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *