Obavy byly zbytečné! Sivák se s domácí scénou neloučí! Čeká ho další bitva

Sivák

Vašek Sivák má v první polovině roku 2024 skutečně napilno. Má totiž za sebou veleúspěšnou premiéru v polském gigantu KSW, na kterou navázal i v RFA, kde si připsal další titulovou obhajobu. V polovině května ho pak čeká další zápas, po kterém měla přijít pauza a poté velké loučení s domácí scénou. Na to však nakonec evidentně nedojde.


Karlos Benda reaguje na útok od Mikuláška a má pro něj špatnou zprávu

„Určitě bude pauza, protože Vašek měl KSW a nyní bude mít duben a květen. Jsou to v rychlém sledu tři zápasy. Pak bude minimálně 2 nebo 3 měsíce pauza. 27.7. chceme uzavřít českou bojovou scénu. Vašek se na 99 % 27.7. představí v České republice naposledy. Teď jednáme o tom, jakým to bude způsobem.

Ve hře je samozřejmě výzva, mimo jiné i Tadeáš Růžička, což by mi dávalo smysl jako jediné české jméno. Případně Keita. Myslím si však, že Keita v postoji ani zdaleka nemá Vaškovu kvalitu. Tu šanci mu asi dávat nechceme. Proč? Aby říkal, že zápasil se Sivákem, jako se předvedl Magard? Za mě ne.
    

Zvažujeme tedy a myslím si, že se nám blýská na pyramidu. Tím Vašek uzavře českou bojovou scénu. Vyzyvatelé, kdo chce, budou mít šanci. Jednáme s promotéry a o hale. O všem jednáme. Je pro nás výzva se takhle rozloučit s českou scénou. Myslím, že Vaška několik dalších let čekají zahraniční organizace,“ vysvětlil nedávno pro kanál KAOCKOCZ promotér a manažer Adrian Smrčka.

Vypadalo to tedy tak, že v polovině roku uvidíme Siváka na domácí scéně naposledy, což tak trochu pravda je i není. Sivák má totiž nově potvrzený zápas na 19.10., na který skutečně nedojde v ČR, ale na Slovensku, které však fanoušci bojových sportů vnímají jako součást domácí scény, protože jsou obě území, minimálně co do bojových sportů, hodně propojená.
     

Sivák se představí 19.1.0 na turnaji RFA 18, který se koná v Žilině a na kterém uvidíme v boji i Gábora Borárose nebo Sebastiána Fapša.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by RFA (@realfight.arena)

 
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *