Nový soupeř! Urve Cverminátor na turnaji IAF titulovou šanci?

Organizace I Am Fighter má aktuálně na programu turnaj v Sokolově, který se uskuteční už příští týden, tedy 9. června. Zde se představí také těžká váha Alex „Cverminátor“ Cverna (8-2), který měl v posledních letech smůlu na zranění a zápasil hlavně v boxu. Nyní si však může vybojovat titulovou šanci! Ovšem původní soupeř ze zápasu odstoupil, ale organizaci se podařilo sehnat náhradu.

Terminátor je jako nový? Karlos Vémola po souboji konečně ukázal tvář

„CVERNA má nového soupeře! Alexandr CVERNA si v pátek 9.6. po dlouhé pauze oblékne MMA rukavice a to právě v Sokolově. Jeho soupeřem bude zkušený Chorvat Dejan BUBIC. Tak neváhej a přijď se podívat na Cvernův návrat a tenhle souboj,“ informovala organizace IAF na svých sociálních sítích.

Alex „Cverminátor“ Cverna se měl původně střetnout se Soslanem Gasievem, ale ten je momentálně ze hry a devět dní před turnajem IAF 8 ho nahradí Dejan Bubic (0-4 MMA, 2-7 Box). Ten se minulý týden představil na turnaji na Slovensku, kde v prvním kole podlehl domácímu Romanu Hullovi. V profesionálním MMA debutoval teprve minulý rok a je otázkou, jak moc bude pro zkušeného Cvernu rovnocenným soupeřem. Gasiev měl Cvernu dostat k titulové šanci, jestli to bude platit i pro souboj s Buicem, zatím není jasné. 

Titulový duel

Turnaj IAF v Sokolově nabídne také titulový duel ve welterové váze. „Vybírali jsme z trojlístku Steven Krt, František Bočáň, Matěj Fojtík. Mezi sebou to mají v minitabulce 1-1, nakonec jsme se rozhodli pro první dva jmenované,“ vysvětluje volbu promotér Petr Ondruš. Že by měl být Fojtík prvním vyzývatelem nového šampiona není třeba dodávat. VIDEO SOUBOJE BOČÁŇ VS. KRT

Galavečer v Sokolově odstartují dva zápasy dětí, na které se můžete podívat pouze přímo na galavečeru. Obstarají je souboje Novák vs Linhart a Eldarushev vs Srněnský. Přijď fandit nové generaci bojovníků už v pátek 9.6.. Vstupenky na turnaj můžete zakoupit ZDE.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *