Nový šampion?! Známe hlavní zápas turnaje OKTAGON 33?
OKTAGON si pro nás následující měsíce připravil vskutku lákavé menu. Už za dva týdny nás čeká turnaj OKTAGON Prime 5, kterému vévodí souboj Kertesz vs Velickovic. Akce má sice podtitul Prime, ale kartou by mohla konkurovat jakékoliv číslované akci. Právě dva týdnu po návratu na Slovensko OKTAGON po několika odkladech konečně zamíří do Ostravy, kde dostaneme odvetu Kozma vs Kníže 2. Tím však spanilá jízda ani zdaleka nekončí. Na konci května totiž přijde na řadu OKTAGON UDG, kde bude hlavním tahákem duel Vémola s Marpo a tváře jako Boráros, Pirát, Čepo, Sivák, Magard a další. A ani to není vše. Na začátku června totiž budeme svědky expanze do Německa, konkrétně do Frankfurtu. Skrze turnaj OKTAGON 33 totiž bude vrcholit německá mutace OKTAGON Výzvy a my už evidentně známe hlavní zápas.
Velká výzva! Známe dalšího soupeře pro Lea Brichtu?

Není to sice žádné velké překvapení, ale alespoň se naše spekulace potvrdily. Trenéry výzvy jsou totiž na jedné straně Puetz a Eckerlin a na straně druhé bratři Zawadové. Právě bývalý UFC zápasník David Zawada skrze své IG story potvrdil, co bude hlavní zápas německé akce. Na IG sice umístil zrychlené video, ale pozorný fanoušek Jan Sejkora, který nás na informaci upozornil, zachytil dekoraci klece, na které je sice málo čitelně, ale jasně viditelně zápas Puetz vs Zawada.

Ten samozřejmě dává jako finále Výzvy jasný smysl. Do boje totiž půjdou trenéři znepřátelených týmů, kteří se s největší pravděpodobností utkají o titul šampiona polo-těžké váhy. Ten je totiž po odchodu Viktora Pešty volný a připravený na to, aby se o něj borci utkali. Organizace tak nejspíš najde nového šampiona a zároveň skvěle vkročí na německý trh.
Původně se sice čekalo, že by do bojů o titul měl zasáhnout vítěz duelu Xavier vs Petrášek, ale tento zápas byl kvůli zranění bohužel zrušen. Uvidíme tedy, zda organizace OKTAGON duel Stephan Puetz (20-5) vs Martin Zawada (29-16) v blízké době potvrdí.

Aby toho nebylo málo, tak to navíc vypadá tak, že bychom se na turnaji OKTAGON 33 mohli dočkat i souboje Buchinger vs Keita, který v Německu dává smysl skrze to, že zde Buki dlouho trénoval a Losene by si mohl přivést početnější skvadru fanoušků. Rozhodně se máme na co těšit…


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *