Nový král Topuria reaguje na výhru a má vzkaz pro Conora McGregora

Topuria

Král je mrtev, ať žije král. Alexander Volkanovski věřil, že na hladového vyzyvatele najde recept, ale to se mu bohužel nepodařilo a nakonec došlo na jeho slova. Volk totiž mluvil o tom, že Topuria rozhodně může trefit, což by mohlo mít katastrofální následky, a přesně to se také stalo. Ilia trpělivě tlačil a tlačil a následně využil příležitost a trefil přesně mířený pekelný hák, po kterém se do té doby v rámci pérové váhy neporažený Australan poroučel k zemi.


 

Je to tady! Dana White konečně oznámil hlavní zápas turnaje UFC 300 a budete koukat

„Jsem tak moc šťastný. Jsem moc šťastný. Lidé ti mohou říkat, že to nedokážeš a mohou o tobě pochybovat, ale koneckonců potřebuješ jen sám sebe. Když se rozhodneš a dáš do toho vše, tak dokážeš cokoliv. Je potřeba jen makat a věřit a pak je všechno možné. Podívejte se na mě!

Věřil jsem svým schopnostem. Opravdu jsem se na tenhle zápas nadřel. Makal jsem a věděl jsem, že jednoho dne budu UFC šampion. Je jedno, co máte za sebou, protože mnohem důležitější je to, co máte před sebou,“ nabídl nový šampion pérové váhy motivační řeč, která možná mnohé inspiruje.
Topuria v mnohém připomíná Conora McGregora a jeho vzestup v rámci UFC. A právě k hvězdnému Irovi nový král směřoval svůj vzkaz, „Dano, je na čase vzít UFC do Španělska. Conore, pokud máš pořád nějaké koule, tak si to s tebou rád dám ve Španělsku.“

UFC má tedy nyní novou motivaci zamířit do Španělska, kde se zatím neobjevilo. Nový šampion má totiž obrovské zástupy fanoušků, které by jistě zaplnily i velký fotbalový stadion. Dana White se však už několikrát nechal slyšet, že není fanouškem podobných akcí, tak uvidíme, jak se situace vyvine. Jisté je však to, že má UFC nového šampiona a novou hvězdu, která má potenciál dál růst a zářit.
1 komentář na “Nový král Topuria reaguje na výhru a má vzkaz pro Conora McGregora”

  1. Pingback: Chotěnovský v boji o titulový duel organizace FEN neuspěl! | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *