Novotný vysvětluje svůj „šílený“ komentář při výhře Vémoly, kteří někteří kritizují

Novotný

O hlavní zápas akce OKTAGON 58, která se nesmazatelně zapsala do dějin domácí scény, se postarala Odveta století Vémola vs Végh 2, která nakonec nabídla skvělou a hodně napínavou podívanou, na jejímž konci byl vítěz Vémola, který tak srovnal na 1:1, což promotér Novotný, který komentoval jen kousek od celé situace, hodně prožíval, za což si od některých fanoušků vyslechl hodně kritiky.


A jéje! Nespokojená Lucie podala stížnost na OKTAGON a turnaj OKTAGON 58

„Když Karlos dopadl do arm-trianglu, musím si to pak pustit, protože ten komentář bude asi šílený, ale to mě vzaly emoce. V moment, kdy dopadli na zem, jsem vyskočil a nevěřícně jsem na to ukazoval prstem. Říkal jsem si: Ty vole, ty vole, ještě vytáhne nohu a je hotovo. On jí vytáhl a bylo hotovo, takže jsme tam na sebe řvali s Palem, protože jsme se úplně opustili.

Za mě to však k tomu patří. Jsou to čisté emoce, které si můžeme dovolit podle mě. Na nic si totiž nehrajeme a nic nepřikrášlujeme. Díky tomu to je opravdové. U některých jiných to nevidím, protože to nemají tak opravdové. My to s nimi fakt žijeme a díky tomu věřím, že i když to pak stálo za zlámanou grešli ten komentář, protože to bylo jen řvaní, tak to vlastně zůstane celkem ok,“ vysvětlil Novotný pro kanál Willy Cao, proč ho tak přemohly emoce.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by OKTAGON MMA (@oktagonmma)

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ondrej Novotny (@ondrejnovotny)

 
  

Podobně jako po Zápase století i po odvetě byl promotér rozervaný

„Líbí se mi však, že vevnitř jsem zase rozervaný, jako jsem byl tehdy. Pro Attilu jsem měl velkou lásku a byl jsem z něj nadšený a pro Karlose jsem brečel a nevěděl jsem, jak se chovat. Dneska to mám stejně. Jsem nadšený, že se mu to povedlo. Byl jsem blízko tomu, když se zdálo, že to nebude možné. Pojďme si říct upřímně, že kromě hrstky lidí už tomu moc lidí nevěřilo. Nevím, jestli tomu někdy věřil Karel. Určitě má dny, kdy vstane… Viděli jsme, jak ho Mach nutí na tom tréninku. To, že to Karlos zvládl, tak jsem za něj moc rád. Když však vidím Attilu, tak cítím to zlomení. Jsem nadšený, že mě to tak roztrhává.

S oběma se nyní budeme bavit, protože mají dar řeči, jsou zábavní a mohou dělat další projekty. Byla by škoda, kdybychom my 4 nešli tu cestu dál, ať už v jakékoliv formě. Jak totiž říká Attila – spolu jsme nejsilnější,“ reagoval Novotný na Odvetu století.
 

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs Kartal

Kníže vs Úškrt

Ďatelinka vs Raška

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita
7.9. – Oberhausen – OKTAGON 60

Stolze vs Kohout

Nazhand vs Handanagić

21.9. – Brno – OKTAGON 61

Kalašnik vs ?

Lengál vs ?

Roušal vs ?

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 62

Jungwirth vs Eckerlin

Coga vs Račić

Engizek vs ?
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *