Novotný přibližuje, jak to bude s bitvou Kozma vs Buchinger

Novotný David Kozma Ivan Buchinger
Hned v oktagonu ani na tiskové konferenci se sice zápasy nedělají, ale poté, co se stal Ivan Buchinger prvním OKTAGON dvojnásobným šampionem, se začalo spekulovat o možném souboji s Kozmou. Buki by totiž rád získal ještě třetí opasek, čímž by se nezapsal jen do dějin domácí scény, ale i do dějin světového MMA. Nic podobného se totiž zatím nikomu v žádné přední organizaci nepodařilo. Všechny zúčastněné strany, tedy Buchinger, Kozma i promotér Novotný, jsou přitom pro. Vše tak, jak už to v MMA bývá, bude o správném načasování.
Šampion Buchinger vysvětlil, čím ho Barborík tak nasr*l

“Skoro se chce říct, že ten zápas o třetí titul musíme udělat. Vždy je to o správném načasování. David Kozma a lidi kolem něj ve veltru teď mají něco slíbené. Ivan bude mezitím asi muset taky bojovat. Ten souboj je ale určitě zajímavý, když Ivan bude ještě držet oba tituly. Kdyby náhodou jeden z nich ztratil, tak už to tolik zajímavé není, byť by to pořád mělo nějaký sexappeal, ale ne úplně největší. Tak uvidíme, kam nás to zavede. Když bychom ten souboj chtěli dělat, určitě bychom Ivanovi nedávali žádný test ve veltru. Byl by to zápas, v němž by se pokusil vstoupit do dějin, a v tu chvíli je to zkouška sama o sobě. A nepotřebujeme vědět, jestli v tom veltru někoho porazí před šampionem. Ivan je dost velký šampion sám o sobě a platí pro něj úplně jiná pravidla než pro všechny ostatní,” vysvětlil Novotný pro server iSport.cz.
Jaký by teď tedy mohl být scénář? Už víme, že se David Kozma na začátku prosince utká s vítězem souboje Brito vs Kníže, na který dojde už za necelých 14 dní. Pokud David znovu obhájí, tak mu pak samozřejmě bude nějakou dobu trvat, než se do boje vrátí. Ivan by tak mezitím mohl obhájit titul šampiona lehké váhy, který získal na začátku roku v bitvě s Paradeiserem. S kým by mohl bojovat? Nabízí se jména, jako je Brichta, pokud uspěje v dalším zápase, a nebo Ryšavý. Uvidíme tedy, jak se vše vyvine.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *