Novotný potvrzuje, kdo v Tipsport Gamechanger pyramidě určitě nebude a kdo možná ano

Novotný

Junqwirth, Kincl, Veličkovič, Kozma, Apollo, Eckerlin, Kertesz a Brito. To byla doposud první osmička milionového projektu Tipsport Gamechanger, který nabídne pyramidu v rámci welterweight divize, tedy ve váhové kategorii do 77 Kg a který odstartuje v březnu na dalším turnaji v Ostravě. Nedávno jsme se navíc dozvěděli, že prvním bojovníkem druhé osmičky je Pirát Krištofič. Promotér Ondřej Novotný navíc prozradil, koho v pyramidě rozhodně čekat nemáme a kdo by se do ní mohl naopak na konci roku dostat.

Patrik Kincl razantně reaguje na Vémolovo obvinění, že Terminátora udal on

„Určitě ne,“ reagoval Ondřej Novotný ve svém vysílání na otázku, zda do Tipsport Gamechangeru půjdou i KSW welterweight bojovníci. Obecně to asi vypadá tak, že Polsko v pyramidě nebude mít svého zástupce, protože OKTAGON věc samozřejmě bere i teritoriálně a s ohledem na budoucí plány, takže můžeme spíš čekat nějaké jméno z Anglie nebo Irska, kam se organizace příští rok pravděpodobně chystá.

KSW borci tedy ne, ale místo toho Novotný naznačil, že bychom se mohli dočkat jiného dalšího člena milionového pavouka. „Je jasné, že Lohoré by chtěl. My bychom chtěli, ale teď ho čeká zápas s Juráčkem a tam musí prokázat své kvality. Jít po prohře do Gamechangeru možné je. Neříkám, že ne. Uvidíme. Navíc jsme řekli, že vy budete mít tu divokou šestnáctou kartu, což podle mě bude zajímavé. Neznám případ, kdy by diváci/fanoušci mohli rozhodnout o tom, kdo se zúčastní a kdo získá 15 000 euro za prohru v prvním kole Gamechangeru, což jsou peníze. Alex Lohoré dal přes manažera vědět, že zájem určitě má. Teď však má před sebou Juráčka, takže uvidíme, jak to celé dopadne.“

Uvidíme tedy, jak se bude Alexovi v O2 Aréně dařit. Na začátku roku s Polívkou předvedl skvělý výkon a vysloužil si tak titulovou šanci. Nyní by potřeboval podobný výkon na to, aby si zajistil místo v milionové pyramidě, ve které už místa přeci jen značně mizí.

  

Pirát poprvé odmítl, ale následně změnil názor

„Největší projekt, kterého se v dosavadním životě zúčastním. No, i přesto jsem ho napoprvé odmítl. Proč? To už bylo řečeno. Rozum mi to rozmlouval a stále si nemyslím, že je to dobrý nápad. No, tužba a vidina velikosti tohoto turnaje je silnější. Nevím, kam až se v pyramidě probojuji. To ukážou až samotné turnaje. No, srdce a tužby hledí na samotný vrchol,“ vysvětlil Pirát na svém IG profilu ve zkratce, že má stále za to, že to není úplně dobrý nápad, ale že by nejspíš hodně litoval, kdyby projekt vynechal a nezúčastnil se ho.

„Nakonec jsem se i přesto rozhodl, že do pyramidy půjdu. Proč? Protože je to něco velkého. Je to první takhle velká pyramida v Evropě. Vždy mě bavilo a vždy jsem toužil být součástí něčeho, co je velké a průlomové. Bude to na trhu úplně něco nového. Nový formát. Hlavně ta velikost celé té věci mě nakonec přesvědčila, že to chci a že se kvůli tomu chci trápit s váhou,“ vysvětlil také Samuel ve svém videu.


1 komentář na “Novotný potvrzuje, kdo v Tipsport Gamechanger pyramidě určitě nebude a kdo možná ano”

  1. Pingback: První RFA šampion Vašek Sivák reaguje na nesmyls štípanou se Záděrou | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *