Novotný nalákal na UFC hvězdu! Který šampion míří na OKTAGON do Bratislavy?

OKTAGON

Ve studiu, které přišlo na řadu mezi prelims kartou a hlavní kartou turnaje OKTAGON 41 v Liberci, jsme se od promotéra Ondřeje Novotného dozvěděli, že oficiálním náhradníkem pro souboj Kincl vs Vémola 2 je Robert Bryczek, který má na turnaj OKTAGON 43 domluvený duel s Chadwickem, ale kdyby se cokoliv stalo, tak zaskočí do titulové bitvy. Stejně tak jsme se dozvěděli další podrobnosti o blížících se akcích. Právě v souvislosti s turnajem OKTAGON 42, který nás čeká na 2 týdny v Bratislavě, zazněla zajímavá informace…

 

Promotér Novotný se totiž nechal slyšet, že na turnaj OKTAGON 42 v Bratislavě by společně se Schoberem, který se utká s Lewisem, měl přijet i aktuálně jeden z nejlepších bojovníků na světe. Jméno Ondřej nechtěl prozradit, ale potvrdil, že je vše v podstatě domluvené a na 100 % jisté.

Kdo je tedy onen tajemný hvězdný bojovník? Odpověď je poměrně snadná. Stačí se totiž podívat na IG profil Schobera, který dlouhodobě trénuje v Birminghamu. A kdo také trénuje v Birminghamu? Ano, šampion welterweight divize Leon Edwards, se kterým má Schober na profilu celou řadu fotek. Na jedné dokonce drží i UFC pás, takže se dá očekávat, že hvězdným hostem bude právě Leon Edwards, kolem kterého je v poslední době hodně rušno.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Dominic „TheDom“ Schober (@dom_schober)

 

„Nikdo mi nic nenabídl. Vedení UFC se mnou o žádném souboji nemluvilo. Vůbec nevím, co se děje. Colby prostě jen mluví, aby mluvil. Rozhodně mě však nečeká odebrání titulu, které naznačuje. Byl rok mimo a odmítl zápas s Chimaevem, takže se jen snaží mluvit, aby přitáhl pozornost,“ reagoval totiž Edwards na zvěsti kolem možného zápasu s Covingtonem. Šampion rovněž potvrdil, že červencový termín nestihne kvůli zranění, ale že je prý připraven obhajovat v říjnu v Abu Dhabí.

Edwards se hned několikrát nechal slyšet, že s Colbym zápasit nebude, na což Covington reagoval varováním, aby se pak Leone nedivil, když mu UFC titul sebere, „Mám za sebou zápas s jedním z nejlepších welterů v historii. Ten zápas s Usmanem byl před měsícem. Rozhodně mi tedy nikdo titul nesebere. Utkám se s kýmkoliv, ale musí si to zasloužit.“

 

28.4. Bratislava – OKTAGON 42: Prozatímní Startovka

Sanikidze vs Keita 

Čepo vs Taburceanu

Paulus vs Samsonidse

Kohout vs Ryšavý

Magnor vs Kotalík 2

Kimball vs Wolf

Stuart vs Winter

 Rock vs ?

Holota vs Etebar

Bartl vs Topuz

Dalisda vs De Padua

Lewis vs Schober 

20.5. Praha – OKTAGON 43: Prozatímní Startovka

Kincl vs Vémola 2

Bryczek vs Chadwick

Tichota vs Villa

Glismann vs Van Suijdam

Kozma vs Lohoré

Legierski vs Kuzník

Pukač vs Brož

Surdu vs Gogoladze 

Mellilo vs Mazuch

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polotěžké váhy 

Eckerlin vs Primera 

Veličkovič vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Dyrschka vs ? 

Xavier vs ? 

Siwiec vs Hathaway 

Paradeiser vs Fischer 


1 komentář na “Novotný nalákal na UFC hvězdu! Který šampion míří na OKTAGON do Bratislavy?”

  1. Pingback: Novotný enchanted UFC stars! Who's the champion heading to OKTAGON in Bratislava? | WORLD NEWS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *