Novotný dává nahlédnout do zákulisí! Kdo nabízel nejvíc a kolik smluv Keita podepsal?

V minulosti to bylo tak, že když šel nějaký bojovník z OKTAGONu do UFC nebo jinam do světa do nějaké elitní organizace, tak to pro žlutočernou stáj byla vlastně dobrá vizitka, která ukazovala na to, že má čich na kvalitní jména, která se jí daří dále budovat. Časy se však mění a OKTAGON už samozřejmě nemá v zájmu budovat bojovníky pro jiné organizace, protože je chce budovat hlavně pro sebe. Tak je tomu i v případě talentovaného Loseneho Keity (11-1), který v tomto týdnu podepsal smlouvu s organizací a jak prozradil spolumajitel OKTAGONu Ondřej Novotný, tak to není kontrakt jen pro projekt Tipsport Gamechanger.


Pro běžného člověka nepředstavitelné! Vémola přiznává, jak velkou má spotřebu

Dnes (pátek 19.1.) se totiž potvrdilo to, co jsme už na základě několika různých indicií naznačovali. „Pozor! Tipsport Gamechanger hlásí poplach! Dočkali jste se! Proti komu chceš vidět šampiona Keitu v Ostravě?“ potvrdila organizace OKTAGON MMA, že Keita opravdu míří do milionové pyramidy. My jsme tedy oslovili promotéra a spolumajitele organizace OKTAGON MMA Ondřeje Novotného, aby prozradil, jak těžké bylo vyjednávaní, protože do hry o belgickou hvězdu vstoupilo hned několik organizací.

„Snažili se ho získat úplně všichni. Měl nabídku od UFC. Měl velkou nabídku, asi úplně tu největší, od PFL, včetně té milionové pyramidy přímo v Americe. Samozřejmě se ho snažilo urvat KSW. Ale on to asi řekne sám za sebe nejlíp. On chápe, že v Evropě mu nikdo nedá to, co my a ten svůj odkaz chce budovat s námi. Kromě Tipsport Gamechngeru jsme podepsali i druhý kontrakt, který je na více zápasů a více let,“ prozradil pro MMA Shorties Ondřej Novotný. 
My se tak můžeme těšit na dalšího kvalitního zápasníka, který tak doplňuje už tak velmi zajímavou soupisku účastníků druhé řady projektu Tipsport Gamechangeru. Zatím oznámená jména: Keita, Paradeiser, Torres, Bogdanović, Machaev, Legierski, Lengál, Duque, Janičić, Amirkhani, Grabinski, Wanliss, Kohout, Siraj, Korkmaz, Sardari, Desmae. Bude určitě zajímavé sledovat, jaké dvojice se nám představí v prvním kole na turnaji OKTAGON 54 v Ostravě. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by OKTAGON MMA (@oktagonmma)
Co nás čeká?

27.1. Newcastle – OKTAGON 52

Magard vs Cartwright

Palasz vs Austin 

Aby vs Daniel

McHugh vs Herczeg 

Fry vs Holzer

Široký vs Frimpong 

Paulus vs Haywood

Bonner vs Peňáz

Yousaf vs Kexel

Bainbridge vs Dagdeviren
10.2. Oberhausen – OKTAGON 53

Dalisda vs Dourthe – o titul slámové váhy

Dulatov vs Palailogos

Engizek vs Askham

Khajevand vs Zawada

Brož vs Crosby

Pokorný vs Palokaj

Malach vs Aksu

Gumienna vs Smajić

Brajshori vs Fajk

Al vs Votava

2.3. Ostrava – OKTAGON 54: Start Tipsport Gamechanger 2
23.3. Stuttgart – OKTAGON 55

Jungwirth vs ?

Poppek vs Kimball

Kertész vs Stolze

Cordero vs ?

Petrášek vs ?

20.4. Birmingham – OKTAGON 56

8.6. Praha – OKTAGON 58 – Eden Fotbalový stadion

Vémola vs Végh 2 – o titul šampiona polo-těžké váhy


1 komentář na “Novotný dává nahlédnout do zákulisí! Kdo nabízel nejvíc a kolik smluv Keita podepsal?”

  1. Pingback: UFC nepodalo největší nabídku? Losene Keita odmítl giganty, aby zůstal v Oktagonu. Novotný nabídl zajímavé zákulisní informace - oktagonnews.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *