Nová stáj? Jiřímu Procházkovi se mění management! Jaké má kolegy?

Jiří Procházka

Jiří Procházka před časem v návaznosti na angažmá v UFC potvrdil, že se stal součástí přední manažerské stáje Paradigm Sports, která zaštiťuje taková jména, jako je Conor McGregor, Leon Edwards, Israel Adesanya a mnohá další. V čele společnosti stál Conorův manažer Audie Attar a Tim Simpson, který byl často k vidění po boku Edwardse, Adesanyi a nebo Procházky. Právě Simpson se nyní od Paradigm „trhnul“ a založil vlastní firmu, jejíž součástí bude i Procházka.

Organizace RFA plánuje zpřísnění podmínek a zavedení novinek! Co se chystá?

Tim Simpson, který patřil k předním manažerům stáje Paradigm Sports, si dle aktuálních informací založil vlastní firmu s názvem Chosen Advisory Group, která bude dále dohlížet na jména, jako je Adesanya, Edwarda, Procházka, O´Neil, Hooloway, Mokaev, Hermansson a několik dalších.

Simpson strávil v Paradigm celkem sedm let, během kterých se vypracoval na jednoho z nejlepších manažerů na světě. Tim byl známý svým hodně blízkým vztahem s bojovníky, na čemž chce evidentně dále pracovat ve vlastní firmě, která bude menší, díky čemuž bude mít šanci se na své klienty/kamarády lépe soustředit.

Pro Jiřího by to nemělo znamenat žádnou větší změnu, protože Simpson se o něj staral už nyní, takže by měla většina věcí zůstat relativně při starém. Naopak teď možná bude o Procházku pečováno ještě více, než tomu bylo doposud.

U Jiřího je teď navíc situace jasná. Ve chvíli, kdy se uzdraví a bude schopen naskočit do ostré přípravy, se mu totiž automaticky domluví titulový zápas. V tomto případě tedy management nemusí na vedení UFC nijak tlačit, protože jsou karty jasně rozdané.
Dana White potvrdil titulovou šanci

„Ano, potkal jsem se dnes na akci s Jiřím a prohodili jsme pár vět. Ptal jsem se ho, jak se má. Rozhodně na něj nebudu nijak tlačit, aby se vrátil co nejdříve. Chci, aby si vzal všechen čas, který potřebuje na to, aby byl zase 100%. Nechci ho dostávat pod tlak, aby měl pocit, že to všechno musí rychle vyřešit, protože tak to není.

Je to nastavené tak, že má čas a až bude 100% tak bude 100%. Nepřeju si, aby se na cokoliv tlačilo. Pokud vše půjde dobře, tak je samozřejmě na stole souboj s Hillem. Nechci však před něj stavět jakékoliv termíny. Je to prostě tak, že kdokoliv bude mít v daný moment titul, tak až bude Jiří 100%, tak se bude muset utkat právě s Procházkou,“ potvrdil znovu Dana White, jak je to na vrcholu polo-těžké váhy nastavené.
O této dohodě už mluvil sám Jiří i jeho tým, ale dobře víme, jak to občas se sliby UFC je. V tomto případě to však vypadá naprosto jasně, protože White podobnou myšlenku v poslední době zopakoval hned několikrát. Ve chvíli, kdy bude připraven skočit do boje, tedy Jiří opravdu dostane titulovou šanci a je jedno, kdo zrovna bude titul držet.

To je samozřejmě velké uklidnění. Vedení na Jiřího navíc evidentně nijak netlačí, což je dobře. Sám BJP se nechal slyšet, že chce být samozřejmě fit co nejdříve, ale že to na druhou stranu nechce nijak uspěchat. Hledá se tedy cesta, která bude snoubit rychlost a kvalitu, což je asi to nejideálnější řešení. V UFC PI se navíc o Jiřího starají specialisté se špičkovým vybavením, což celé věci jen pomáhá.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *