Nová a lepší smlouva! Michal Martínek přiblížil finanční podmínky v KSW

Martínek

Organizace KSW letos vůbec poprvé zavítala do České republiky, konkrétně do Liberce, kde se představili například Humburger a nebo Hošek. Nyní se polský kolose chystá na české území znovu. V říjnu totiž míří do Třince, u čehož budou i zajímavá česká jména. Do boje jdou totiž Martínek, Brichta i Macek. Právě prvního jmenovaného si organizace pojistila novou smlouvou, která samozřejmě obsahuje lepší podmínky, které Kratos přiblížil.

Bratři Jan Fajk a Lukáš Fajk si u Okresního soudu pro Prahu-západ vyslechli rozsudek

„Podmínky se mi zvedly řádově o několik tisíc eur. Myslím v té základní části, kde jsou prize money, bonusy za ukončení před limitem či potenciální titulové zápasy. Když člověk vyhraje, tak mu ten základ na další zápas rapidně naroste. Když to půjde všechno podle plánu, tak se dostanu na hezké peníze, které jsou víceméně už teď. Nebylo tedy o čem,“ prozradil Michal Martínek pro Sport.cz.

„V rámci podmínek, které mi nabízely evropské ligy, tak KSW nabídlo jednoznačně ty nejlepší. Já to ale hlavně beru po té sportovní stránce. Mám tu konkurenci. Jsou tu různorodí zápasníci s různým stylem. Mohu se víc obouchat a zase se o tom sportu něco víc naučit. Jsou tu jedničky svých zemích ve váhových kategorií. Myslím, že tu bude ještě hromada zábavy.“

  

A jak by dopadlo srovnání s Ruskem nebo OKTAGONem? „V Rusku je to specifické. Jsou tam etablované peníze, když člověk vyhraje. Nedá se to úplně srovnávat… Já ale nechci moc tyhle čísla říkat, mám to ve smlouvě. Také to nemůžeme srovnat s OKTAGONem, kde jsem se v roce 2019 zápasil a neměl jsem za sebou třeba pět zápasníků ze světové stovky či padesátky. Podmínky byly tehdy přímé úměře tomu, co jsem měl dostat. Vůbec tím nepohrdám.

Člověk se ale nějakým způsobem vyvíjí a má nějaké nároky. A když člověk chce soupeře, jako jsou například Darko Stošič či Phil De Fries, tak musí být zaplacený natolik, aby mohl značnou část finanční stránky investovat do přípravy. To si žádá nějakou cenu. KSW mi se vším vyšlo vstříc jen s tím rozdílem, že chtějí exkluzivitu na celý svět.“

 

Do boje jde i Brichta

Na turnaji KSW v Třinci se představí oblíbený zápasník Leo Brichta, který má před sebou další těžkou zkoušku. Tentokrát ho však čeká opravdu hodně těžký soupeř, protože Brichta se střetne s bývalým titulovým vyzyvatelem Romanem Szymanskim (17-7). Ten se naposled představil na stejném galavečeru jako Leo Brichta, když na turnaji Colosseum 2 těsně nestačil na Valeriu Mirceu, kterému podlehl na body. 

Roman Szymanski představuje pro Brichtu velkou výzvu, protože pokud český bojovník uspěje, tak se může přiblížit první světové stovce lehké váhy, protože Szymanski je aktuálně na 82. místě světového žebříčku lehké váhy. Případným triumfem se také přiblíží titulové šanci v organizaci KSW. Szymanski má na svém kontě například skalp bývalého šampiona organizace OKTAGON Mateusze Legierskiho, ale také dalších zajímavých jmen jako Raul Tutarauli, Filip Pejic nebo Marian Ziolkowski. 

Brichta se v KSW uvedl nádherným zápasem na velkolepém galavečeru KSW Colosseum dva, který se konal na Národním stadionu ve Varšavě a navštívilo ho kolem 55 000 diváků. Zde Brichta v atraktivní bitvě zvítězil na body nad Maciejem Kazieczkem. Jak dopadne jeho další zápas pod hlavičkou polské organizace KSW? 

KSW 87 – Prozatímní Fight card:

Michal Martínek  vs.  Darko Stošić 265 lbs

Leo Brichta  vs.  Roman Szymański 155 lbs

Filip Macek  vs.  O. Polischuck 135 lbs

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *