Nouzové přistání! Vlasto Čepo má po výhře komplikace na cestě domů

Čepo

Bijec Vlasto Čepo, který se v poslední době hodně hlásil o souboj s rivalem Peňázem, se v rámci OKTAGONU vrací do akce na začátku prosince, kdy se představí na turnaji OKTAGON 37 v Ostravě. Ještě před tím však stihl zápas na Maltě, který velice rychle rozhodl, ale cesta domů se přeci jenom značně zkomplikovala.

Jones 2.0? Bývalý šampion Israel Adesanya byl v New Yorku zatčen

Čepo se včera večer představil v hlavním zápase turnaje CFC Malta, kde vyhrál hned v prvním kole via RNC. Jeho soupeřem byl Zovak, který to měl 6-2 s tím, že poslední dva zápasy vyhrál. Po souboji s Čepem to však má 6-3.

El Chapo chtěl samozřejmě po výhře zamířit domů, ale bohužel to vypadá tak, že se mu cesta protáhne. “Dnes mě čeká jen takové malé cestování Malta – Vídeň (7 hodin pauza, takže jedu domů) – Bratislava – Vídeň (zpátky pro auto) – Bělehrad – Bratislava,” podělil se Čepo na svém IG profilu se svým cestovním plánem, který už sám o sobě vypadal hodně náročně. “Museli jsme přistát, protože se z letadla ve vzduchu začalo kouřit,” nabídl pak Čepo aktualizaci, že se vše komplikuje.

Maltský zdroj k celé situaci napsal následovné, Let společnosti Air Malta směřující do Vídně se musel vrátit na Maltu a nouzově přistát poté, co se ve vzduchu setkal s ´technickými potížemi´. V prohlášení maltského mezinárodního letiště se uvádí, že let KM 514 společnosti Air Malta, který odletěl z Malty v 7:15, bezpečně přistál v 8:07. ´Na místo byl okamžitě vyslán záchranný a hasičský tým mezinárodního letiště Malta. Cestující krátce po přistání bezpečně vystoupili z letadla,´ uvádí se v prohlášení. Provoz letiště nebyl tímto nouzovým přistáním nijak ovlivněn. Mezinárodní letiště Malta by rádo poděkovalo letištnímu týmu a všem zúčastněným stranám za včasnou reakci na ranní incident. V současné době probíhá vyšetřování.”

Čepo je tedy naštěstí v pořádku, ale cesta domů se mu nejspíš ještě pořádně protáhne, takže mu přejeme hodně štěstí a hlavně perné nervy.

 

V Ostravě Čepa čeká Melillo, se kterým Peňáz vyhrál na body

“Slovenský striker Čepo po zápase s nebezpečným Silvou, kterého zdemoloval TKO v 1. kole, kráčí do boje s tvrdým italským „Punisherem“, jenž jako jediný v OKTAGONu vydržel s Peňázem všechna 3 kola. Právě s Peňázem si to „El Chapo“ měl rozdat již 2x, vinou zranění k tomu však nikdy nedošlo. Teď ale slovenský striker s 9 ukončeními před limitem z 9 výher musí projít přes Melilla. Podaří se mu ho na rozdíl od Peňáze ukončit ve svém oblíbeném kladivářském stylu?

„The Punisher“ Melillo se zkušenostmi z Bellatoru vlétl do MMA na počátku kariéry jako ostrá střela a z prvních 6 zápasů své kariéry si odnesl 6 výher, 6 rychlých ukončení před limitem, z toho 5 KO. Za sebou má souboje s velmi nebezpečnými borci a hvězdami různých zemí, které dokázal porazit – např. „Terror“ Trusceka či dokonce hvězdného Eckerlina, jehož poslal v roce 2017 do říše snů ve 2. kole. Dnes má Ital ze 14 vítězství, 11 ukončení před limitem, z toho 9 KO, a v Ostravě chce přidat desáté!” informovala organizace OKTAGON MMA o souboji Čepo vs Melillo.

Podobně jako tomu bylo u Lohorého a dvojice Vémola/Kincl i Melillo může nabídnout srovnání. Peňáz totiž Itala se skalpem Eckerlina porazil na body, což bude chtít Čepo jistě překonat. Je však třeba pamatovat na to, že Peňáz v souboji nebyl ve 100% formě, protože bojoval se zdravotními problémy, takže by se případné zranění nemělo nijak extra přeceňovat.

Bude to však jistě hodně zajímavý zápas, který bude ozdobou celé karty, které vévodí hned dva titulové souboje Kozma vs Brito a Sanikidze vs Tichota.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *