Noha stále není v pořádku! Weidman musí na další operaci

Weidman

Turnaj UFC 261, skrze který se UFC vrátilo do hal, přinesl celou řadu skvělých zápasů a atraktivních výkonů, ale i jedno hodně ošklivé zranění. Souboj Hall vs Weidman totiž v podstatě skončil dříve, než se stačil rozběhnout. Bývalý šampion Chris Weidman, který v minulosti hned dvakrát porazil legendárního Andersona Silvu, si doslova prvním kopem zápasu ošklivě zlomil nohu, kterou si pak ještě následně přišlápl. Paradoxně to byl právě Weidman, o koho si v minulosti v podstatě stejně zlomil nohu i Silva. Nejprve to vypadalo tak, že bude Chris dlouho jen o berlích, ale Weidman hodně zabral, takže se nedávno pochlubil záběry z lehkého tréninku. Bohužel se však objevily komplikace a bojovník tak musí na další operaci.

Nate Diaz dostal hodně zajímavou nabídku na zápas

“Musím na další operaci. Vypadá to na 11. srpna. Musí mi tu kost znovu vyztužit, protože to tam všechno nesrostlo tak, jak by mělo. Stojí to za prd, ale u tak vážného zranění jsem čekal, že to nebude jen tak. Snažím se však nevěšet hlavu a zůstávat pozitivní. Samozřejmě mě to někdy dostihne, takže to na mě padne nebo se mi prostě nic nechce, ale obecně se na vše snažím dívat tak, že je sklenice napůl plná a ne napůl prázdná. To mi v tom všem hodně pomáhá. Člověk může snadno propadnout depresím, ale faktem zůstává, že jsou lidé, kteří jsou na tom mnohem hůř, takže si vlastně nemám na co stěžovat,” vysvětlil Chris Weidman.

V návaznosti na zranění se mluvilo o tom, že se Chris nejspíš už nikdy do boje nevrátí, ale sám bojovník doufá, že zvládne ještě minimálně jeden rozlučkový zápas. Ten však zatím není na pořadu dne. V první řadě je nutné, aby se noha pořádně zahojila a až poté se bude moct začít plánovat, co dál.

V podobné situaci je bohužel i Conor McGregor, jehož operace prý dopadla hodně úspěšně, tak snad se neobjeví žádné další komplikace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *