No vida! Organizace OKTAGON MMA potvrdila dvě nové velké akce

OKTAGON, Petrášek

Organizace OKTAGON MMA plně pracuje na zahraniční expanzi, díky čemuž se letos dočkáme hned celé řady turnajů, které se odehrají za hranicemi CZ/SK scény. V návaznosti na poslední turnaj v Bratislavě pak byly potvrzeny hned 2 nové akce, na které se mohou fanoušci začít těšit.

Promotér Ondřej Novotný jasně rozhodl, co už Kotalíkovi nedovolí

„OKTAGON MMA se vrací do Frankfurtu! Organizace OKTAGON MMA se po 2 vyprodaných turnajích ve Frankfurtu, kdy pokořila rekord v návštěvnosti MMA turnajů v Německu, vrací na místo činu. Fanoušci ve Fetshalle již potřetí zažijí jednu z nejlepších sportovních show v Evropě v čele s největšími německými bojovníky a hlavními hvězdami OKTAGONu. 

Ve Frankfurtu se odehrály již 2 skvělé turnaje s úžasnou atmosférou. Následoval Mnichov a Oberhausen. 16. 9. 2023 se OKTAGON vrací tam, kde to vše začalo. Adrenalin, napětí, tlak a doslova elektrizující prostředí, které ti rozbuší srdce. Těš se na souboje a emotivní příběhy elitních moderních gladiátorů, kteří v kleci podávají takové výkony, z nichž se tají dech a vyvolávají bezbřehý úžas. To vše za doprovodu bohaté audiovizuální a světelné show umocňující turnajovou atmosféru, která tě přenese do světa síly, rivality, ale i respektu a pokory,“ potvrdila organizace třetí akci ve Frankfurtu, kde nejspíš půjde do akce Eckerlin a další známé německé tváře.

To však není všechno. OKTAGON boří další hranice! Nejlepší evropská MMA show poprvé ve Velké Británii OKTAGON MMA, která vyprodává největší arény v Nemecku, Česku i na Slovensku, poprvé připluje na největší ostrov Evropy. Ve Velké Británii představí strhující adrenalinovou show – turnaj, který 4. 11. otřese AO Arenou v Manchesteru.

 

Taková událost si zaslouží ty největší MMA hvězdy včetně souboje dvou známých anglických osobností, které by v kleci nikdo nečekal a které nyní prochází náročnými tréninky. Jeden z nejslavnějších britských komiků Paul Smith si to rozdá s hvězdou britských reality show Jakem Quickendenem.

Do klece vletí britská hvězda a šampion dvou MMA organizací s doslova filmovým životním příběhem Shem Rock. Tento supertalent má všech 8️ výher před limitem, 7 v 1. kole a nejrychlejší za 6 vteřin!

Rozpoutá se také finálová bitva dvou nejtalentovanějších mladých bojovníků z unikátní MMA reality TV show – OKTAGON CHALLENGE England vs. Ireland.

A chybět nebudou další známí MMA bojovníci z Velké Británie, ani největší hvězdy organizace OKTAGON MMA. To vše za doprovodu úžasné audiovizuální show, která umocní celý zážitek z turnaje,“ byl oficiálně potvrzen i termín prvního turnaje ve Velké Británii.

 

20.5. Praha – OKTAGON 43: Prozatímní Startovka

Kincl vs Vémola 2

Bryczek vs Chadwick

Glismann vs Van Suijdam

Kozma vs Lohoré

Legierski vs Kuzník

Pukač vs Brož

Surdu vs Gogoladze 

Mellilo vs Mazuch

Daněk vs Brajshori

? vs Villa

V Oberhausenu dostaneme souboj o prozatímní titul, ve kterém se utká Slovák Pavol Langer s Němcem Alexanderem Poppeckem. Soupeře našel také Rafael Xavier, který se utká s katem Joricka Montagnaca – Mateuszem Strzelczykem. Dokáže opět šokovat? Dnes bylo také oznámeno, že se OKTAGON vrátí do Bratislavy, konktrétně 7.10..

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polotěžké váhy 

Eckerlin vs Primera 

Veličkovič vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Dyrschka vs ? 

Xavier vs Strezlczyk

Siwiec vs Hathaway 

Paradeiser vs Fischer 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *