No ty blázne! Clash vážení nabídlo takedowny, bitky a dokonce i holá prsa
Už zítra nás čeká již čtvrtá akce organizace Clash of the Stars, která se zaměřuje na zápasy influencerů, YouTuberů a obecně známých nebo bizarních tváří domácí scény. V boji tak uvidíme například Grznára, MaxGreena, Kluka s kamením, Veselého, Kotlára, Nathana, Kalubu a další. Ještě před akcí samozřejmě přišlo na řadu veřejné vážení, na kterém se děly věci. Samozřejmě došlo na potyčky a strkanice, kdy jedna přerostla v opravdu velkou vřavu a všemu pak nasadily korunu tvůrkyně pikantního obsahu, které doslova vytasily své zbraně.


 

Vémola se nechal slyšet, co už prý pro OKTAGON neudělá a do čeho nepůjde

O první pozdvižení se postaral už Buky, který se vrhl na Psycho Michala a doručil poměrně zajímavý takedown. Dvojice však samozřejmě byla velice rychle zpacifikována. Horší to bylo u trojice Kaluba / MaxGreen / Kluk s kamením, kteří se do sebe pustili, do čehož se následně zapojili o Reno, Král Berouna a hlavně trenér MaxGreena Žralok, který poměřil síly hned s několika členy ochranky. Situaci se však naštěstí podařilo vyřešit.

Korunu však všemu nasadily tvůrkyně pikantního obsahu Inked Dory a Karina Pedro, které bez ostychu ukázaly, co mají pod sportovními podprsenkami. Těžko říct, jak moc jim promotér Tomáš Le Sy poděkuje, protože záznam veřejného tréninku a vážení bude asi muset být smazán a nebo upraven, protože platforma YouTube určitě podobné výstupy tolerovat nebude a možná hrozí, že by mohl být YouTube kanál organizace v ohrožení.

Každopádně je jasno, že zítra bude v prostor O2 Universum sakra veselo. Akci můžeme sledovat přímo na místě a nebo skrze PPV, které je dnes do půlnoci za zvýhodněnou cenu.
Startovka:

Novák vs Chlup

Grznár vs Roubíček

Huhu vs Kotlár

Inked Dory &  Karina Pedro vs Kristal Shine & Denisa Ryndová

Nathan vs Freescoot

156029 – další část ZDE

Veselý vs Fayne

MaxGreen vs Kaluba vs Kluk s kamením

Dostálová vs Adamusová

Ziamw vs Halien

Karbaš vs Víšek

Olejník vs Král Berouna

Buki vs Psycho Michal


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *