No konečně! Francis Ngannou přeci jen našel nový MMA domov

Ngannou

Už už se zdálo, že Francis Ngannou bude i nadále tápat, ale nakonec přeci jen našel svůj nový MMA domov. Poté, co skončil v UFC, nedopadl mu žádný boxerský zápas s ONE FC nenašel společnou řeč, dnes bylo oficiálně oznámeno, že Predátor míří do jedné z předních MMA organizací, kde však bude jen velice těžko hledat nějakého sobě rovného soupeře.
Apollo Silva našel hodně zajímavý způsob, jak si přivydělat?

„Predátor Francis Ngannou je spojený s PFL,“ oznámila organizace PFL před chvílí, čímž vlastně předběhla samotného Francise, který právě na dnešek chystal velké oznámení. Potvrdily se tak spekulace, které se zákulisím šířily už v době, kdy ještě Ngannou vyjednával s UFC.

Tehdy se totiž na jeho sociálních sítích objevila fotka, na které měla jeho matka tričko PFL. Nenápadný detail, ale i ten stačil k tomu, aby se rozběhly spekulace, které nyní končí. Francis Ngannou je tak novou velkou posilou organizace PFL, která do svého repertoáru přidala další velkou hvězdu.

Zatím nejsou k dispozici bližší detaily ohledně dohody, ale bylo potvrzeno, že Ngannou bude součástí speciální PPV Superfight divize, do které už nějakou dobu patří i Jake Paul.
„Nová divize PFL PPV Super Fight je s okamžitou platností otevřena. Liga právě podepisuje smlouvy se špičkovými PPV bojovníky, kteří se chtějí stát skutečnými ekonomickými partnery. Bojovníci v divizi PFL PPV Super Fight Division budou získávat 50 % příjmů z PPV akcí, což je v MMA průlomové odměňování.

PFL PPV Super Fights jsou samostatné akce oddělené od ligové sezóny PFL. Od roku 2023 bude PFL pořádat dva PPV Super Fighty a v následujících letech se bude počet PPV akcí zvyšovat,“ popisuje PFL na svém webu.

Ngannou tak má šanci si přijít na hodně zajímavé peníze, což asi není jeho hlavní priorita. Predátor zdůrazňoval, že jsou pro něj důležité i další podmínky, takže se dá například očekávat, že součástí dohody s PFL je to, že Ngannou může boxovat mimo organizaci.

Otázkou jen je, jaké soupeře PFL pro Francise najde….


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *