Nijak výjimečný? Matavao hodnotí Vémolu a vysvětluje, proč ho Pirát dostal na zem

Matavao

V souvislosti se soubojem Vémola vs Matavao se samozřejmě hodně vzpomíná na souboje s Mazúchem a Salčákem, které Al vyhrál. Stejně tak se však připomíná duel s Pirátem, ve kterém si Matavao zpočátku nevedl vůbec špatně, ale poté skončil na zádech, kde působil relativně bezmocně. Pokud tedy Matavaa na zemi kontroloval Pirát, co s ním udělá specialista Terminátor?

Neúcta?! „Pytel“ Matavao nechápe, proč je soupeř Vémoly právě on

„Když jsem se podíval na jeho resumé, tak jsem zjistil, že má na kontě docela slušná vítězství nad mnoha dobrými jmény a dobrými bojovníky. Ale pořád to nic nemění na tom, že je to jednodimenzionální bojovník. Je to jen wrestler. Nedělá nic zvláštního, není nijak výjimečný. Je to jen zemař. Zemařský kulturista, který na vás prostě naběhne, srazí vás k zemi a tam se vás pokusí dorazit. Co je na tom tak vzrušujícího?

Lidé se chodí do arény dívat na pořádný zápas. To je to, co přináším – boj. Ne wrestling, protože kdyby šlo jen o wrestling, tak je jasné, že má navrch. Ale on je jen jednorozměrný bojovník. Není na něm nic zvláštního….. Nemá nic, co by mi zabránilo ho patnáctého dubna ukončit, protože mám víc technik. Jsem celkově lepší bojovník,zhodnotil Matavao v rozhovoru s Dylanem Bowkerem svého soupeře.
 

Matavao se také vrátil k souboji s Pirátem, „Jasně, hodně lidí připomíná souboj s Pirátem. Nebudu se nijak vymlouvat, ano, dostal mě na zem a dvě kola mě tam držel, ale nedokázal mě ukončit. Měl jsem hodně náročné shazování, takže jsem se rychle vyčerpal. To hrálo klíčovou roli. Na Karlosovi však není nic speciální. Jsem lepší bojovník.“

Ano, Karlos sice dělá jednu věc, ale dělá jí v podstatě dokonale. Už roky jeho soupeři vědí, že hned v prvních vteřinách zápasu musí čekat takedown a i přesto se ubránil jen málokdo. V podstatě jen Végh, který na Vémolu hned zatlačil. Ostatní dříve nebo později letěli na zem, kde se navíc Terminátor v poslední době až děsivě zlepšil. Není to totiž už jen o betonování, ale o tvrdém ground&pound a hledání cest k submisím. Své by o tom mohli povídat Pasternak a nebo Ilič, kteří padli hned v prvních kolech.

Uvidíme tedy, jak dlouho bude případně vzdorovat Matavao, který si evidentně hodně věří a doufá, že nabídne velké překvapení.
15.4. Liberec – OKTAGON 41: Startovka

Magard vs Lopez

Vémola vs Matavao

Montagnac vs Strzelczyk

Mikulášek vs Viszlay

Palasz vs Todev

Škvor vs Vinni 

Hosseinpour vs Malach 

Fošum vs Hajdarpašič 

Gabal vs Nafuka

Raška vs Cordero

Mané vs Solaja

29.4. Bratislava – OKTAGON 42: Prozatímní Startovka

Sanikidze vs Keita 

Čepo vs Taburceanu

Mazuch vs ?

Paulus vs Samsonidze

Kohout vs Ryšavý

Magnor vs Kotalík 2

Kimball vs Wolf

Stuart vs Winter

Holota vs Etebar

Bartl vs Topuz

Dalisda vs Pádua

Lewis vs Schober


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *