Nick Diaz se nejspíš vrátí v září, ale má to háček

Nick Diaz

Nick Diaz se nejspíš vrátí v září, ale má to háček

Na turnaji UFC 263 jsme byli svědky návratu Nathana Diaze, který téměř celých 5 kol prohrával, aby v poslední minutě soupeře tvrdě trefil a dostal ho tak do vážných problémů. Bohužel však nedokázal získat ukončení, takže nakonec prohrál na body. Před i po zápase k sobě však lákal hodně pozornosti, protože je mezi fanoušky hodně oblíbený. To samé platí i pro jeho bratra Nicka, o jehož návratu už se nějakou dobu také spekuluje. Jeho trenér Gracie nyní nabídl časový horizont, ale zároveň “varoval”, že bychom Nicka nemuseli vidět přímo v UFC.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/24/karlos-vemola-vs-marpo-jon-marianek/

“Aktuálně se bavíme o tom, že by se mohl vrátit někdy v září. Musím však pečlivě projít jeho kontrakt a zjistit, jak se věci ve skutečnosti mají. Je totiž hodně reálné, že jeho další zápas neproběhne pod hlavičkou UFC,” nechal se slyšet trenér Cesar Gracie.

Nick naposledy zápasil na začátku roku 2015, kdy nejprve prohrál se Silvou, ale s ohledem na pozitivní nálezy u obou borců byl následně výsledek změněn na NC, tedy jak kdyby k souboji nikdy nedošlo. Diaz následně dostal trest za THC, kvůli čemuž jsme ho od té doby už v akci neviděli. V jednu chvíli se spekulovalo o tom, že by mohl vyzvat Masvidala, aby tak “pomstil” svého bratra, ale bohužel na to nedošlo.

Nyní to navíc vypadá tak, že by Nick mohl navléct boxerské rukavice. “Nick je hodně otevřený zápasu v MMA, ale i v boxu,” potvrdil Gracie.

Je tedy otázkou, jak je koncipovaná smlouva a zda by Nickovi případně nějaký boxerský zápas dovolovala. V dnešní době, kdy na sebe oba Paulové lákají pozornost, by asi nebylo až tak složité najít nějakého zajímavého soupeře. Lepší však bude, když Nicka uvidíme zpět v oktagonu, protože to je vždy záruka atraktivní a zajímavé podívané.

1 komentář na “Nick Diaz se nejspíš vrátí v září, ale má to háček”

  1. Pingback: Souboj Francis Ngannou vs Derrick Lewis má zřejmě nový termín | Shortie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *