Ngannou si přeci jen splní sen? Promotér naznačuje velký boxerský zápas

Hearn, Ngannou

Promotér Matchroom Boxing Eddie Hearn naznačil, kdy a kde by mohl Francis Ngannou debutovat v boxu. Bývalý šampion UFC v těžké váze se s organizací rozloučil na začátku tohoto roku poté, co se nedohodl na podmínkách nové smlouvy. Ngannou se poměrně hlasitě vyjadřoval o tom, že by se rád předvedl v boxerském zápase, a nová smlouva s PFL mu to umožňuje.

Wow! GOAT Jon Jones chválí Jiřího Procházku a dokonce na něj má „prosbu“

Ačkoli se hovořilo o Ngannouově potenciálním zápase s Tysonem Furym a Deontayem Wilderem, nic se zatím neuskutečnilo. Nedávné spekulace navíc naznačují, že Saúdská Arábie chce v prosinci uspořádat masivní boxerskou kartu s hvězdnými zápasy těžké váhy, jako jsou Tyson Fury vs. Oleksandr Usyk, Deontay Wilder vs. Anthony Joshua a Francis Ngannou vs. Derek Chisora. 

Anglický promotér Eddie Hearn o tom hovořil během svého vystoupení v pořadu The MMA Hour a Ariel Helwani se ho zeptal, zda jsou spekulace o tom, že se tak stane, pravdivé. Promotér Matchroom Boxing odpověděl slovy: „Ano, mluví se o dalším zápase na té kartě v prosinci, tím by mohl být Ngannou proti Chisorovi.  Myslím, že to je to, co Saúdové chtějí.“
Ve svých 39 letech už má Chisora nejlepší léta za sebou, ale stále je to profesionál se spoustou zkušeností, který má stále tvrdé údery. Mohl by Ngannoua vyčerpat a ukončit. Hearn tvrdí, že s Ngannouem mluvil ohledně zápasu s Anthonym Joshuou, ale samotný Joshua prý o tento zápas vůbec neměl zájem. Joshua se podle něj více soustředí na svůj odkaz. 

„Vlastně se mi ten zápas docela líbí, protože si nemyslím, že by Francis byl konkurenceschopný proti Furymu nebo AJovi, ale spíš proti Chisorovi. Mám prostě pocit, že Francis chce získat obrovskou výplatu. Jediný rozdíl ve světě těžké váhy je ten, že Francis má opravdu tvrdý úder a může v boxerském zápase vyhrát,“ doplnil Hearn.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *