Ngannou reaguje na výhru Jonese a prozrazuje, jaké slabosti si všiml

Ngannou Jones

Ještě na začátku roku byl šampionem těžké váhy Francis Ngannou, ale to už nějakou dobu neplatí. Predátor se totiž s vedením UFC nedomluvil na prodloužení smlouvy, takže z ligy mistrů odešel a na jeho místo nyní díky skvělé výhře nad Ganem nastoupil Jon Jones, kterému na zisk titulu stačily pouhé dvě minuty. Ngannou však upozorňuje, že právě v rychlosti vidí jasnou slabost.

Lela Vémola reaguje na výměnu z tiskové konference! Proč se do Kincla pustila?

„Všiml jsem si, že Jon Jones hodně spěchal. Nechtěl Ganemu dopřát jakýkoliv prostor, jak kdyby se něčeho dokonce bál. Možná měl obavy z toho, že by se v dalších kolech moc vyčerpal a pak už by na Ciryla nevyzrál a nedostal by se mu na tělo. Hned od začátku se tedy za Cirylem doslova hnal, aby zkrátil vzdálenost, což se mu nakonec vyplatilo. Vyšlo mu to dokonale, ale něco mi to rozhodně říká. Evidentně si tolik nevěřil, když na to takhle tlačil,“ nabídl Francis Ngannou názor na souboj Jones vs Gane, který skončil po dvou minutách a čtyřech sekundách.

Jones totiž dokázal Ciryla dostat na pletivo, kde se pohotově chopil krku, který mu francouzský bojovník nabídl, zamkl gilotinu a poté už bylo jen otázkou času, kdy Ciryl odklepe.

Většina MMA komunity vyzdvihuje to, jak jasně a dominantně si Bones se soupeřem poradil, ale Francis v tom evidentně vidí možnou slabost. Uvidíme tedy, jak bude probíhat duel Jones vs Miocic, který bychom měli dostat na začátku července na turnaji UFC 290.
  

Jones a jeho reakce na přání od Francise

„Dobrá práce chlapče. S pozdravem, král těžké váhy,“ reagoval totiž Francis Ngannou na výhru Jona Jonese. Žádná ostrá slova, ale jen připomínka, že se Francis stále cítí jako šampion. Ngannou totiž zmiňoval, že o titul nepřišel v souboji, ale kvůli neprodloužení smlouvy a že dokud ho Jones případně neporazí, tak si nebude moct říkat šampion.

Jon Jones si z toho však evidentně moc velkou hlavu nedělá. Když jeden z novinářů na tiskové konferenci Francisův vzkaz přečetl, tak Bones reagoval naprosto jasně, „Francis je jenom kunda. Moc se mi líbí tahle hláška. Francis Ngannou je obrovský a je samý sval, ale ve skutečnosti je to jen jedna velká stará kunda.“

Jones byl tedy s celou věcí rychle hotový a spíš než o Francisovi se chtěl bavit o Stipem Miocicovi, se kterým by se rád utkal v dalším zápase, který by prý mohl přijít někdy v polovině tohoto roku.

Je jen škoda, že duel Jones vs Ngannou nejspíš nikdy neuvidíme, protože se Dana White nechal slyšet, že sice nikdy nechce říkat nikdy, ale že si myslí, že už by Francise zpět do UFC s největší pravděpodobností nevzal.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *