Při Novotného proslovu chtěl do oktagonu nezvaný host

Na posledním galavečeru OKTAGON 26 během proslovu promotéra Ondřeje Novotného do oktagonu málem vtrhl nezvaný host. Tuto situaci nám okomentovat spolumajitel organizace OKTAGON MMA Palo Neruda, který stál hned vedle neznámého muže a celou situaci rychle a v klidu vyřešil.

Kolem Vémoly došlo na turnaji OKTAGON 26 ke konfliktu! O co šlo?

Při děkovné řeči spolumajitele a promotéra organizace OKTAGON MMA Ondřeje Novotného jsme si mohli povšimnout zajímavé situace, kdy si po schodech na okraj oktagonu nakráčel nezvaný host. Muž, který měl dlaně a kalhoty celé od krve. Kupodivu to nebyl nikdo ze zápasníků, který by si po svém zápase oblekl civilní oblečení a bez ošetření vyrazil slavit mezi fanoušky. 

nezvaný host

Jednalo se o muže, který přišel jako klasický divák a s produkcí organizace neměl nic společného. Dle krvavé rány a slov jiných fanoušků na sociálních sítích se již před tímto výstupem měl poprat. Zkrátka se nechoval tak, jak by na podobné akci měl. Při emotivním projevu se mu dokonce podařilo nakráčet přímo do klece, kde sdělil, že jde za Ondřejem Novotným. Kontaktovali jsme spolumajitele organizace Pala Nerudu, který nám poskytl krátké vyjádření k celé události, protože s dotyčným nezvaným hostem mluvil.

“Já jsem tam stál a koukám, že vedle mě stojí nějaký chlap a tleská. V první chvíli jsem si myslel, že je to nějaký technik od kamer a na něco čeká. Ten muž se opíral o bok klece v mé blízkosti tak, že se opíral i o mě. Přišlo mi to divné, protože cizí člověk se neopírá tělem o tělo s někým koho nezná. Prohlédl jsem si ho, on si prohlédl mě a najednou vidím, že má celé krvavé ruce. Zeptal jsem se ho co se mu stalo a on odvětil, že nic a tleskal dál.”

nezvaný host 2

“A kam jdeš? Za Ondrou! Tak se dívám dál a vidím že má i kalhoty od krve. Ihned jsem řekl ochrance, aby ho vyvedli ven z klece, aby se nic nestalo, protože nikdy nevíte co může takový člověk udělat. Dál už jsem pouze zahlédl jak šel napřed před ochrankou a postrčil do Karlose Vémoly. Strhla se potyčka ale naštěstí nic vážného.” 

Celý proslov Ondřeje Novotného si můžete pustit na YouTube organizace OKTAGON MMA zde.

Tím však bizarní situace neskončila. Jde totiž o muže, o kterém jsme vás informovali v předchozím článku. Ano, o toho muže, který konfrontoval Karlose Vémolu, což Alex Cverna společně s Ivem Rittigem rychle vyřešili. “Sedíme s Karlosem v první řadě a najednou jde kolem maník, který ho šťouchne do brady. A to zcela úmyslně. Bylo vidět, že to měl dopředu připravené. A dobře věděl, že je teď Karlos v takovém stavu, že se s nikým nemůže prát. Tak jsem na něj hodil zlý pohled, ale dál jsem to nechal být. Ten kluk si to navíc naštrádoval rovnou do klece, ale z ní ho rychle vyhodili. Možná i proto, že měl kalhoty celé od krve.

Pak koukám, že se vrací zpátky. A to už jsem měl tušení, že se něco stane. Zvlášť když si hladil pravou ruku, s níž chtěl opět sáhnout na Karlose. Ale to už jsem mu znovu nedovolil. Tu ruku jsem mu chytil a odstrčil jsem ho. On se otočil a ohnal se po mně, ale to už ho vedle chytil Rittig. A to už jsem si nenechal líbit vůbec. Nechtěl jsem, aby se s ním Rittig nějak tahal, navíc tam seděla i těhotná Lela a já nemohl dopustit, aby na ni spadli. Tak jsem po něm vystartoval, ale to už ho tahali odtamtud pryč. A ještě že tak. Kdyby takové štěstí neměl, něco bych mu asi udělal,” popsal pro server Kaocko.cz Alex Cverna.

6 komentářů na “Při Novotného proslovu chtěl do oktagonu nezvaný host”

  1. Pingback: "Oslepil mě!" říká Dominick Reyes o síle Procházkových bomb | Shorties

  2. Pingback: Promotér Ondřej Novotný reaguje na Lohorého rebelie | MMA Shorties

  3. Pingback: Dostaneme brzy Zápas století číslo 2? | MMA Shorties

  4. Pingback: André Reinders hodnotí výkony svých svěřenců | MMA Shorties

  5. Pingback: "Zombie" Holm reaguje na prohru se Szabovou | MMA Shorties

  6. Pingback: Karlos Vémola promluvil o útoku "feťáka" na Štvanici | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *