„Nezodpovědná sra*ka!“ rozohnil se prezident Dana White, což si někdo jistě odskáče

White

Bývalý dvojnásobný šampion Conor McGregor se letos vrátil do akce jako trenér další série oblíbené reality show The Ultimate Fighter, kde je jeho rivalem Michael Chandler. Conorovi se v prvním kole vůbec nedařilo, když jeho tým vyhrál jen jediný zápas, ale Ir si alespoň spravil chuť v trenérské výzvě, která však vůbec nepotěšila Danu Whitea. UFC prezident naopak běsnil.

„Trochu s námi vyběhli,“ postěžoval si OKTAGON promotér Ondřej Novotný

Oblíbenou částí reality show The Ultimate Fighter je i trenérská výzva, ve které se proti sobě postaví trenéři obou týmů v zajímavých disciplínách. V minulosti jsme například viděli házení melounem z vrtulníku na terč a nebo boj na vodních molech. Letos se produkce vytasila s ledovými bazénky, do kterých McGregor a Chandler ulehli, zatímco odpovídali na vědomostní otázky kolem MMA a UFC. Právě element ledové vody Danu Whitea nesmírně vytočil.

„Řeknu to asi takhle, byla neuvěřitelná sračka, že tým něco takového vymyslel a zrealizoval. Nezodpovědná sračka, při které se oba borci mohli klidně zranit. Je neuvěřitelné, že jsme něco takového dopustili,“ zlobil se Dana White na svůj tým. A proč mu výzva tak moc vadila?
„Když jsem byl v New Yorku, tak jsme si tam dávali ledové bazénky a byli jsme tam 7 minut. První dva dny to bylo na 6 minut a poslední jsme to zvedli na sedm, což bylo maximum. Tihle borci tam leželi půl hodiny. Je to nebezpečné, hloupé a nezodpovědné. Nechápu, že to tým vymyslel a realizoval. Byl jsem neuvěřitelně nasraný a znechucený. Nic podobného už se nikdy nestane,“ pokračoval White.

McGregor ani Chandler nepřišli k úhoně, ale je pravda, že jen tak z místa pobýt 30 minut v ledové vodě není úplně dobrý nápad. Je tedy jasné, že podobnou výzvu už v show neuvidíme. Co jasné není, je to, kdy se Conor a Michale utkají. White totiž potvrdil, že na souboj na 100 % dojde, ale bohužel zatím není jasné kdy, protože Ir stále nevstoupil do testovacího programu USADA, o čemž mluví už minimálně půl roku. Tak kde to vázne?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *