Nezlomný Glover Teixeira reaguje na prohru motivačním vzkazem

Glover Teixeira Procházka

Glover Teixeira byl vlastně 28 sekund od první titulové obhajoby, ale nakonec má ve statistice červené políčko. Jiří Procházka totiž dokázal souboj zvrátit, když se mu na samém konci vyrovnané a hodně krvavé bitvy podařilo nasadit škrcení, které byl vyčerpaný Glover nucen odklepat. Brazilec, který už několikrát mluvil o možném konci kariéry, však nevěší hlavu a naopak posílá povzbuzující motivační vzkaz.

Jiří Procházka reaguje na ostrou kritiku od Anthonyho Smitha

“Zdravím vás přátelé a přeji vám pěkné ráno. Pojďme na to! Pojďme na to! Je to prostě tak, jak to je. Vše, co život přináší, je třeba přijímat s mírem a klidem v srdci. Pokud máte nějaký cíl, tak si za ním jděte. Každé ráno vstávejte šťastní a buďte vděční za to, co život přináší. Koneckonců jde o tu cestu. Tu je třeba si pořádně užít. Tohle je teď moje cesta. Musím pořádně zahojit tělo a pomlácenou hlavu. Pak se začnu připravovat na další souboj. Půjdu si pro ten titul a půjdu si pro odvetu. Uvidíme, co bude. Je však jedno, co se stane. Už tak jsem za celou tu cestu vděčný a šťastný,” vzkázal Glover Teixeira s nateklým obličejem, protože od Jiřího Procházky inkasoval celou řadu bomb.

Sám jich však také dost rozdal. Hlavně tedy na zemi, kde se mu dařilo dostávat do dominantních pozic, ve kterých je většinou neomylný, ale Jiří Procházka, jak sliboval, dokázal být hodně aktivní, díky čemuž z krizových momentů unikal a přetáčel je ve svůj prospěch.
 

Právě nový šampion v rozhovoru s Arielem Helwanim mluvil o tom, že to sice musí celé probrat s UFC, ale že před sebou vidí dvě základní možnosti, kdy obě fanouškům slibují skvělou podívanou a doslova války.

“Vůbec nevím, jaké má vedení UFC plány a preference. Rád bych to s nimi probral. Chci vědět, co ode mě vlastně čekají. Chci s nimi být v kontaktu. Jinak mám za to, že nejnebezpečnější borec po mně je v rámci polo-těžké váhy Jan Blachowicz. Myslím si, že právě on by mohl být vyzyvatel. Je však třeba brát v potaz i Glovera. Mám teď v hlavě to, že bych mohl přijmout Gloverovu výzvu na odvetu, ale také se utkat s Jankem. Musím si to pořádně promyslet a probrat to s manažery a UFC,” vidí Jiří s odstupem dvě velké možnosti.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *