Nežádoucí osoba Boráros? Jaký zisk údajně vygenerovaly podezřelé sázky?

Škondrič Boráros

Hlavní zápas proběhnuvšího turnaje FABRIQ 2 má bohužel hodně nepříjemnou dohru. V souvislosti se soubojem Boráros vs Medvedovsky, který měl přinejmenším hodně zvláštní průběh, totiž obě přední sázkové kanceláře zaznamenaly podezřelé sázky, které se nyní dále vyšetřují.

Vlka Jiří Procházka zvládl levou zadní, ale tohle mu dalo opravdu zabrat

Podle iDNES.cz novináře Roberta Rampy se stal Gábor Boráros na základě aktuální kauzy ze strany sázkových kanceláří nežádoucí osobou, což musely organizace zohlednit.Mluvilo se o tom, že zhýralý život chce odsunout na druhou kolej a zase se věnovat tréninku. Místo toho se hned zkraje roku u sázkových kanceláří stal osobou nežádoucí. Nedůvěryhodnou. Takovou informaci měly tuzemské organizace od svých sponzorů obdržet. A tak reagovaly. Borárose stáhl z turnaje jak Oktagon, tak podle zdrojů iDNES.cz i slovenská liga vedená Attilou Véghem Fabriq, kde na konci února došlo ke skandálnímu souboji s Medvedovským… Kdyby organizace „přání“ sázkovek nevyslyšely a stejně Borárosovi zápas na svém turnaji domluvily? Zaprvé by kanceláře na jeho duel nejspíš vypsaly pouze základní kurzy na výhru/prohru a bedlivě by pozorovaly dění, zadruhé by takový krok mohl narušit (a zřejmě by i narušil) důvěru mezi oběma stranami a důvěryhodnost samotného sportu,“ uvádí Rampa ve svém článku.

„Vsazené částky se pohybovaly v desetitisících. Při vysokých kurzech i poté, co spadly. Samotný zisk, tedy celková výhra minus vsazená částka, se (u jedné z kanceláří) vyšplhala přes sto tisíc,“ uvedl prý také pro iDNES.cz anonymně člověk z prostředí sázkových kanceláří, který je velice dobře obeznámený s případem.

Celý případ nyní vyšetřuj příslušní orgány, tak uvidíme, kdy dostaneme nějaké další informace a nebo rovnou rozuzlení, na které domácí scéna netrpělivě čeká.
 

Gábor a jeho plamenné vyjádření 

„Něco málo řeknu. Je úplně směšné, co kokoti vypráví a jaké kokotiny se všude píšou. Nevím, proč mají všichni takové zlé myšlenky a proč chtějí všichni škodit. Všichni dělají jen zle. Úplně zbytečně. Vůbec nemáte pravdu. Proto dám detailní rozhovor, ve kterém se vyjádřím. Takové kokotiny, co jste psali všude, to je neuvěřitelné.

Vlastně však z toho nejsem ani překvapený, protože jsem nic jiného ani nečekal. Stejně jste fungovali i předtím. Psali jste věci, i když jste neměli pravdu. Psali jste blbosti, kokotiny, lži všude. Na to jsem však zvyklý. Nic jiného asi nečekám. Je to pořád dokola a je jedno, jestli vyhraju a nebo prohraju. Ani jedno není dobré. Stále máte nějaké problémy. Není normální, co vymýšlíte. Asi vás to baví, ale hanba vám.
  

Všechno vysvětlím, protože i já mám právo se vyjádřit. Není to jen o tom, co píšete vy. Nemáte pravdu, nevíte detaily a nevíte vůbec nic. Rádi však vymýšlíte blbosti. Nevím, co z toho máte. Proč chcete někomu škodit? Jak říkám, nepřekvapuje mě to. To je pořád dokola a je to tady zase. Nemáte pravdu, ale chcete jen dělat zle. 

A abych ještě něco vysvětlil. Můj soupeř se zranil ve druhém kole. To je snad moje chyba, že se zranil? Vyhrál jsem, aniž bych dal KO nebo submisi. Já jsem chtěl v zápase pokračovat i do třetího kola, protože jsem to chtěl naplno využít. Chtěl jsem co nejdelší zápas. On se zranil, ale já jsem ten špatný? 
  

Děkuji tedy za všechny ty kokotiny a lži. Četl jsem mnoho článků… Moc děkuji. Alespoň už vím, že jste většinou všichni zlí. Naštěstí to tak nemá každý. Příští týden bude detailní rozhovor, kde vysvětlím více věcí, abyste věděli pravdu a ne jen lži, které si vymýšlíte. 

Ještě jsem zapomněl říct… Pořád zmiňujete sázkovou kancelář a další blbosti, ale já ani nevím, jak funguje sázková kancelář. Nikdy jsem nesázel na nic. Na fotbal, MMA, tenis, nic. Nikdy jsem do toho nedal korunu ani euro. Pak vymýšlíte, že manipulovaný zápas? Boha. Jste úplní idioti… Však já ani nevím, kdo na tom tak hrozně hezky vydělal, ale co, nezajímá mě to. Tomu, kdo na tom vydělal, gratuluji. Ostatní, kteří nevydělali, mají smůlu. Proto já nesázím.
  

Jen mě zajímá, proč stále já? Proč se mnou máte problémy? Proč mě stále provokujete? Proč stále já? To je nejzajímavější otázka. Nikdy jsem na ní nedostal odpověď. Když Gábor vyhraje, tak je problém. Když Gábor prohraje, tak je problém. Je problém jak Gábor vyhraje a nebo prohraje. Stále něco máte. Stále nějaké problémy. Stále řešíte zbytečné blbosti, vymýšlíte lži a radujete se…“ rozohnil se Gábor Boráros před pár týdny.

 

Samozřejmě stále platí presumpce neviny, dokud příslušné orgány celou věc nevyšetří, ale je objektivním faktem, že sázkové kanceláře zaznamenaly podezřelé sázky.
Záznam souboje
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *