Neuvěřitelné! OKTAGON vedení si nadšeně mne ruce a není se čemu divit

OKTAGON

V době, kdy organizace OKTAGON MMA oznámila, že se v říjnu chystá na velký fotbalový stadion ve Frankfurtu, kam se případně vejde až 65 000 MMA fanoušků, se mluvilo o tom, že by se mohlo podařit prodat 30 000 – 50 000 lístků. Zmiňovalo se, že by bylo hezké, kdyby se akce vyprodala, ale že to bude nesmírně těžké. V praxi to však vypadá úplně jinak, protože lístky stále mizí a OKTAGON už se blíží zaplnění původní kapacity.


Leo Brichta pohotově popřel slova RFA promotéra Borise Marhanského

Vedení v podobě Novotného a Nerudy zmiňovalo, že by samozřejmě bylo ideální, kdyby se akce vyprodala, ale že vlastně vše nad 30 000 už je úspěch. To ještě nikdo netušil, že se 30 000 lístků prodá za zhruba týden. Prodeje však ani zdaleka nezpomalují. Kolik je prodáno za zhruba 2 týdny? Neuvěřitelných 40 000 vstupenek, čemuž se snad ani nechce věřit.

Obrovské prodeje jsou o to překvapující, že je zatím vlastně oznámeno jen několik jmen, se kterými se stejně tak nějak počítalo. OKTAGON tak nemusel zatím vytáhnout žádné výrazné eso a i tak je prodaná téměř většina původní kapacity, která je nastavená na 55 000. Ondřej Novotný však zmiňoval, že se na místo vejde až 65 000, což by byl světový rekord.

Organizace UFC a KSW mají rekordy v podobě akcí, které měly 57-58 tisíc fanoušků, což je meta, na kterou může OKTAGON jistě s přehledem útočit. Je opravdu reálné, že se povede zápis do světových dějin MMA, což je husarksý kousek na to, jak krátce OKTAGON v Německu působí.

 

Co nás čeká?

8.6. Praha – OKTAGON 58

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy

Kincl vs Peňáz – o titul střední váhy

Kozma vs Surdu

Duque vs Machaev

Legierski vs Wanliss

Apollo vs Gogoladze

Korkmaz vs Amirkhani

Petrášek vs Sami

Rock vs Pokorný

Zawada vs Mazúch

Ilbay vs Tripšanský
   

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs ?

Kníže vs Úškrt

Ďatelinka vs Raška

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita
    

21.9. – Brno – OKTAGON 60

Kalašnik vs ?

Lengál vs ?

Roušal vs ?

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 61

Jungwirth vs Eckerlin

Coga vs ?

Engizek vs ? 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *