Neústupný Vémola ví, proč Pirát nekývne na nabídku ohledně výplaty

Karlos Vémola Samuel Krištofič Pirát
Příběh zápasu Pirát vs Vémola zatím ani zdaleka nekončí. Aktuálně jsme totiž ve stavu, kdy není vůbec jisté, že na duel dojde. Vémola se totiž zařekl, že do modrého rohu nastoupí jen v případě, že se bude bojovat dle pravidel vítěz bere vše. Ten, kdo vyhraje, tedy dostane výplatu za sebe, ale i za soupeře. To je prý jediná podmínka, za které zápas dopadne. Pirát však vysvětlil, že svou výplatu nehodlá riskovat, protože nejde jen o něj, ale i o jeho dceru, přítelkyni a obecně rodinu. Vémola si však myslí, že za tímto rozhodnutím stojí něco jiného.
Fajn chlápek? Rakic upřímně promluvil o Procházkovi

“Strašně se řeší, jestli modrý roh a nebo červený roh. Jestli Vémola nastoupí v modrém rohu a nebo nenastoupí. Víte, co je zajímavé? Že se vůbec neřeší to, že jsem Pirátovi navrhl, že klidně nastoupím v modrém rohu, pokud se bude zápasit o to, že vítěz bere vše. Já nejsem nenažraný. Já až ho zmlátím, tak ty jeho peníze vezmu a k Vánocům to nadělím do dětského domova, aby děti měly radost. O tomhle je ticho. Všichni totiž vědí, že Pirát je pro mě žrádlo. Samotný Pirát ví, že je pro mě žrádlo a že si tam jde nechat namlátit. Má kecy, že musí myslet na rodinu a tak dále. Já beru pětkrát tolik, co Pirát. Já mám na cestě čtvrté dítě a stejně bych vsadil všechno na vítězství, protože jsem přesvědčený o tom, že vyhraju,” rozpovídal se Karlos Vémola pro server Fightlive.cz.
Vémola se tak evidentně snaží Piráta dostat do situace, kdy vlastně bude na něm, zda na zápas dojde a nebo ne. V první řadě je to však právě Terminátor, který se nechce smířit s nastavenými pravidly a tak přichází s dalšími podmínkami, na které však Krištofič jen těžko přistoupí.

“Nejprve jsem se nad tím pozastavil, že bych na to mohl kývnout, ale potom jsem si řekl, že na sebe nebudu vytvářet tlak. Šel jsem osmnáctkrát do profi zápasu a vždy jsem si 100% věřil, že vyhraju, ale třikrát jsem neuspěl. Vím tedy, že když se člověk cítí sebevědomě, tak to pak dopadne i v tom boji. Nebudu si zbytečně vyvíjet další tlak. Přeci jen to navíc není jen o mně, ale mám dcerku a přítelkyni. Náhodou se něco stane, nevyhraju zápas a co bude?
V první řadě musím být zodpovědný vůči svým blízkým a lidem, o které mám tu čest se starat. Navíc si tím nenechám lézt do hlavy z jeho strany. Je to jen o tom, aby mě rozladil, jako to dělal s Milanem i Vaškem. To se mu u mě nepodaří. Jeho výmysly mě spíš baví. Navíc na to nechci přistoupit už jen z toho důvodu, že si to dává jako ultimátum. To má být co? Z jeho strany mi přijde úplně tupé, že si dává nějaká ultimáta a nároky, že nechce být v modrém rohu. Sám o ten opasek přišel svou chybou,” rozpovídal se Pirát ve svém živém vysílání s fanoušky, kde reagoval na celou řadu dotazů.

Dopadne zápas? To aktuálně těžko předjímat. Je však jisté, že je případně k dispozici Patrik Kincl a možná i Michal Ragozin, kteří Vémolu rádi zastoupí a zabojují o titul.

Úvodní foto via OKTAGON MMA / IG Samuel Krištofič


1 komentář na “Neústupný Vémola ví, proč Pirát nekývne na nabídku ohledně výplaty”

  1. Pingback: Žádné kupčení! Rozhodčí Touš reaguje na kritiku rozhodčích

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *