Neúcta?! „Pytel“ Matavao nechápe, proč je soupeř Vémoly právě on

Matavao Vémola

Domácí MMA komunita přijímala souboj Vémola vs Matavao hodně rozpačitě. Obzvlášť, když Terminátor původně zmiňoval polskou legendu Materlu, ale nakonec bylo potvrzeno, že se utká s přemožitelem Mazúcha. Vémola se však s vedením organizace domluvil, že ještě před Kinclem stihne jeden „rozjezdový“ duel v Liberci, ve kterém padla volba právě na Matavaa, čemuž se sám Al hodně diví.

Legendární bizarní postavička Ruky Bazuky padl už na staredownu

„Je to trochu neuctivé. Teď je to totiž tak, že mě v podstatě přehlíží. To mě však o to víc motivuje ho ukončit, protože pokud si myslí, že mě může přehlížet skrze souboj v květnu, tak ho budu muset ukončit,“ reagoval Matavao v rozhovoru s Dylanem Bowkerem na otázku, co říká na to, že má Vémola zhruba měsíc po jejich souboji naplánovanou titulovou odvetu s Kinclem.

Já však opravdu neznám jejich záměry. Asi je to tak, že se na mě dívají jen jako na pytel na mrtvoly. Asi je to proto, aby Karlos získal další vítězství před svým zápasem o titul. Takže nevím, co se děje. Je to prostě, víte, je to neúcta k celé divizi. Nejsem doslova ani v první desítce divize a oni si mě vybrali, abych bojoval s Karlosem? Proč nevybrali někoho z první desítky, aby bojoval s Karlosem?

Právě proto si myslím, že mě berou jen jako pytel, že mě tam prostě hodí a nechají ho vyhrát. Asi to berou jako rozcvičku, ale pro mě nic takového jako zahřívací zápas neexistuje. Zápas je zápas. Stojíš přede mnou a já tě knokautuju.“

Kurzy, pode kterých je Matavao jedením z největších outsiderů v historii OKTAGONu, mluví jasně, ale v rámci MMA jsme už viděli mnohá překvapení, tak uvidíme, jak nakonec souboj dopadne.
15.4. Liberec – OKTAGON 41: Startovka

Magard vs Lopez

Vémola vs Matavao

Montagnac vs Strzelczyk

Mikulášek vs Viszlay

Palasz vs Todev

Škvor vs Vinni 

Hosseinpour vs Malach 

Fošum vs Hajdarpašič 

Gabal vs Nafuka

Raška vs Cordero

Mané vs Solaja

29.4. Bratislava – OKTAGON 42: Prozatímní Startovka

Sanikidze vs Keita 

Čepo vs Taburceanu

Mazuch vs ?

Paulus vs Samsonidze

Kohout vs Ryšavý

Magnor vs Kotalík 2

Kimball vs Wolf

Stuart vs Winter

Holota vs Etebar

Bartl vs Topuz

Dalisda vs Pádua

Lewis vs Schober


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *