Nespokojený Pirát reaguje na výhru nad Polívkou a omlouvá se

Pirát Polívka

Druhým zápasem hlavní karty turnaje OKTAGON 36 byl souboj v rámci střední váhy Samuel Krištofič vs Zdeněk Polívka, do kterého se vkládali velké naděje. Nebylo to sice oficiálně potvrzeno, ale spekulovalo se o tom, že vítěz by se měl značně přiblížit titulové šanci, takže o motivaci bylo postaráno. Nakonec jsme však dostali zápas, ve kterém se hodně svazovalo a klinčovalo, s čímž nebyl vítěz druhé řady reality show OKTAGON Výzva až tak spokojený.

Rozparáděný Boss Hatef Moeil poslal Vémolovi hodně sprostou výhružku

„Ne, zápas se mi nelíbil, protože jsem si to představoval jinak. Samozřejmě jsem vítěz. Čekali jsme od Zdeňka, že by to mohlo takhle dopadnou, ale myslel jsem si, že to bude více o postoji. Nakonec jsem však i já přepadával do těch klinčů, protože jsem měl pocit, že jsem v nich lehce lepší. Omlouvám se, lidi. Nebyl to atraktivní zápas, ale koneckonců výhra je výhra,“ reagoval Pirát hned po souboji v oktagonu. „Vůbec to nešlo tak, jak jsem si představoval. Vím, že zápas nebyl zrovna nejatraktivnější, což mě vůči vám mrzí, ale zase radši vítězství než dobrý zápas a na konci prohra, která je trpká. Jsem vděčný za vítězství a vaší podporu. Uvidíme, co další zápas, protože jsem si hned v prvním kole asi zlomil palec. Nešlo mi s tím boxovat. Uvidíme… Zdeněk výborně připravený. Koleno sežral, takže jsem si myslel, že bude konec, ale on to ustál a chtěl se dál bít. Super soupeř a jdeme dál,“ navázal pak Pirát videem ze šatny.

Pirát sice není s průběhem spokojený, ale výhra je koneckonců výhra a za nějaký čas se nikdo nebude ptát, jak k ní vlastně došlo, protože uvidí jen zelené políčko ve statistice.

Na otázku, co dalšího má v plánu Pirát reagoval jen se slovy, že neví a že to bude muset s vedením pořádně probrat a vymyslet, jakým směrem bude jeho kariéra dále směřovat. Na konci roku se totiž v rámci divize odehraje titulový duel, na jehož vítěze by si mohl Pirát případně dělat zálusk.
 

Rival Vémola nedávno Piráta chválil a připodobnil ho k dalším borcům 

„Já si myslím, že Jirka udělal to, co dělá vždycky, tedy frajerovi sebral ducha. Jirka zápas s Gloverem prohrával, ale i když dostával lokty, které byly slyšet až tady v Čechách, tak se po každém kole postavil a stál před Gloverem s tím, že stále stojí a že chce pořád vyhrát. Jiří má takového ducha, že Glover už neměl sílu pokračovat dál. Jiří vzal to škrcení bez háčků. Glover nebyl nikdy takhle ukončený. Já už jsem v něm viděl tu bezmoc… V tom je Jiří silný, protože má silného ducha,“ vrátil se Vémola v rozhovoru pro Progresus Invest Holding k souboji Teixeira vs Procházka.

„To jsou věci, které se nedají naučit. Tu touhu po vítězství musíš mít v sobě. Já vím, že Jiří říká, že to trénuje, ale to musí být v něm. Takové srdce má málokdo. Sleduju jen u pár zápasníků v Čechách, kteří mají opravdové srdce. Je to Petr Monster Kníže. To je hendikepovaný člověk a stejně zápasí dál. Ten má obrovské srdce. U Kozmy sleduju obrovské srdce. Ten každý zápas, ať to probíhá jakkoliv, tak chce vyhrát. I ten Pirát má taky srdce. Bylo vidět, že když prohrával s Kinclem, který už ztratil ducha a jen přežíval, tak on pořád chtěl vyhrát. Pirát sice nemá takovou techniku a takové zkušenosti, ale má srdce bojovníka,“ pokračoval Vémola, který tak vysvětlil, co všechny zmíněné borce spojuje.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *