Nesmysl štípaná? Turnaj OKTAGON 43 v O2 Aréně hlásí skvělou bitvu

OKTAGON

Aktuálně máme za sebou turnaj OKTAGON 40, skrze který se organizace OKTAGON MMA po pár měsících znovu vrátila do Ostravy, aby zde zahájila velkolepý projekt Tipsport Gamechanger. Během následujících měsíců jsou však na programu další 3 turnaje v Liberci, Bratislavě a v Praze, kam nyní byla potvrzena další skvělá bitva.

Vémola se nechal slyšet, co už prý pro OKTAGON neudělá a do čeho nepůjde

„Pukač měl svůj 1. profi zápas v 17 letech roce 2010! „Rok 2022 jsem začal smolně 2 prohrami – kontroverzní s Juráčkem a druhou s Jungwirthem, kde jsem zápas sám ukončil jako vyvrcholení frustrace ze svého okolí i života,“ hodnotí Pukač. Pak změnil gym, v očích mu opět vzplál oheň a porazil Bola, kterého v zápase provedl peklem! Jaký bude Pukač v roce 2023?

A je zpátky! „Inkvizitor“ po 2 letech přichází znovu kázat a trestat do OKTAGONu a s ním i další porce adrenalinu a jeho šílených přestřelek! „Srdcem jsem cítil, že mě to táhne zpět do OKTAGONu. Když si vzpomenu na všechny ty zápasy… Chybělo mi to,“ vysvětluje Brož. Od znovuzrozeného Pukače ho tu ale nečeká vůbec hezké přivítání…“ informovala organizace OKTAGON MMA o souboji Pukač vs Brož.

Právě o souboj s Pukačem měl Brož zájem a přání se mu splnilo, díky čemuž dostaneme hodně zajímavý zápas, který doplní kartu turnaje OKTAGON 43, kterému vévodí dlouho očekávaná odveta Kincl vs Vémola 2.

 

15.4. Liberec – OKTAGON 41: Prozatímní Startovka

Magard vs. Lopez

Vémola vs. Matavao

Palasz vs. TBA

Montagnac vs. Gottvald 

Škvor vs. Vinni 

Hosseinpour vs Malach 

Fošum vs Hajdarpašič 

28.4. Bratislava – OKTAGON 42: Prozatímní Startovka

Sanikidze vs. Keita 

Čepo vs. ?

Mazuch vs. ?

Paulus vs ?

Kohout vs. Ryšavý

Magnor vs Kotalík 

Stuart vs. ? 

Bahník vs. Rock 

20.5. Praha – OKTAGON 43: Prozatímní Startovka 

Kincl vs Vémola 2

Pukač vs Brož

Glismann vs Van Suijdam

Kozma vs Lohoré


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *