Neruda prozradil, jakou hvězdu nakonec OKTAGON ulovil

OKTAGON Neruda

Organizaci OKTAGON MMA se minulý rok podařil vstup na německou scénu, kde se dva turnaje vyprodaly a třetí téměř vyprodal. I v návaznosti na tento úspěch nás tak letos čeká expanze do Velké Británie, kde se OKTAGON pokusí prorazit skrze další reality show. Jednoho z účastníků už jsme znali a nyní Pavole Neruda odhalil i další hvězdu.

Lela Vémola reaguje na výměnu z tiskové konference! Proč se do Kincla pustila?

Očekávalo se, že OKTAGON v Anglii nejprve představí další pokračovaní projektu OKTAGON Výzva, ale nakonec na konci minulého roku odhalil zbrusu nový projekt s názvem Stage to the Cage. Anglický stand-up komik Paul Smith se totiž rozhodl, že začne trénovat MMA a poté se představí v profesionálním zápase.

„Jsme velmi rádi, že můžeme konečně oznámit, že se do Velké Británie a Irska chystá vzrušující projekt! Jeden z nejoblíbenějších britských komiků, Paul Smith Jr., souhlasil, že vymění chůzi na jeviště za chůzi do klece! Paul věnuje celou svou výplatu na charitu, která je blízká jeho srdci a která ve Velké Británii odvádí fantastickou práci: Weapons down gloves up. Druhou polovinou tohoto projektu bude jedna z nejznámějších hvězd britské reality show… kterou vám všem brzy prozradíme!“ informala tehdy organizace OKTAGON MMA na svých sociálních sítích. 
Kolem soupeře byly zatím velké otazníky, ale nyní už známe jeho jméno. „Je to velký projekt dvou celebrit, které by se měly celý rok připravovat a na konci roku se pak utkat v Manchesteru ve velké aréně. Jeden je Paul Smith, kterého už jsme představili, a dnes se oznámí, že jeho soupeřem bude Jake Quickenden. U nás není známý, ale v Anglii je to velká hvězda,“ prozradil totiž Pavol Neruda pro Reflex.

Na konci roku nás tedy čeká souboj Smitch vs Quickenden, což asi domácím fanouškům moc neřekne, ale v Anglii by mělo jít o velkou událost. Dle Wiki je Jake Quickenden anglický zpěvák, fotbalista a osobnost televizní reality show. V letech 2012 a 2014 byl účastníkem deváté a jedenácté řady soutěže The X Factor a v prosinci 2014 se umístil na druhém místě ve 14. řadě pořadu I’m a Celebrity… Get Me Out of Here!Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *