“Neříkejte to ženě,” vzkazuje Bejr po útoku na Grznára! Proč chce bitvu?

Aleš Bejr Filip Grznár
Filip Grznár má za sebou hodně hektický týden. Během 7 dnů totiž stihl nastoupit do dvou zápasů s tím, že v tom prvním byl tvrdě ukončený a druhý naopak sám ukončil hned v prvním kole. Právě s ohledem na výsledek souboje z turnaje IAF 5 se spekulovalo o tom, že Grznár nenastoupí, protože inkasoval tvrdé KO a navíc si poranil oko, ale to kontroverzního borce nezastavilo. Navíc si vlastně mohl střihnout i třetí zápas, protože po jeho výhře vtrhl do klece rival Aleš Bejr, který Grznára napadl ze zálohy a byla z toho velká mela. Bejr navíc své “brikule” i zdokumentoval a vysvětlil, proč je mu Filip takovým trnem v oku.
Pirát Krištofič má na titulový duel Vémola vs Ilič jasný názor

“Neříkejte to ženě,” vtipkuje Aleš Bejr ve svém videu, ve kterém svou cestu na turnaj Clash of the Stars 2 a hlavně průnik do oktagonu zmapoval. “Ten močál chce válku. To v Československu ani na planetě, až budu prezident, nebude. Nikdy, neexistuje. Moje rodina je z Ukrajiny. Umírají tam příbuzní. Moje žena brečela, aby přivezla maminku a sestřenici a všechny. Ten kretén chce válku? Tím to asi ukončíme. Doufám, že se brzy uvidíme v kleci, ty močko.”

Zatím to sice nebylo potvrzeno, ale samozřejmě se počítá s tím, že souboj Grznár vs Bejr uvidíme na další Clash akci. Sám Filip o duelu hned několikrát mluvil a nyní mu je jistě více než nakloněný. Bejr přitom už jeden virální souboj absolvoval. V minulosti se totiž utkal s dalším YouTuberem Pstruhem. Bohužel však byl diskvalifikován za nedovolené zásahy do očí, z čehož pochází známá hláška “Nebylo do do vočí”. Souboj Pstruh vs Bejr má k dnešnímu dni 3,2 milionu zhlédnutí, čímž se řadí mezi nejsledovanější domácí souboje na této platformě.
Grznárova po-zápasová reakce

“Bylo to dobré, bylo to skvělé, bylo to nejlepší. Povedlo se mi sundat boxera v postoji. Na té zemi už to bylo jasné. Zem má prostě relativně kvalitní. Mám z toho radost. Spravil jsem si reputaci. Děkuju všem lidem, kteří za mnou stáli. Fakuju všechny lidi, kteří za mnou nestáli. Prostě klasika u Grznárů,” reagoval Filip Grznár skrze svého kamaráda Grega.

Po souboji pak vtrhl do klece rival Aleš Bejr, kterého Filip už nějakou dobu vyzývá a byla z toho velká mela. Přítomná ochranka měla hodně co dělat, aby agresivního Bejra dostala z klece. “Já tu špínu rozmrdám, ty vole. To plešaté prase. Já ho zabiju. Ty mrdko. Jsem to nečekal. Chcípneš, kdyby to nezastavili,” křičel Filip v kleci na Bejra, kterého hned několik zástupců ochranky doslova vynášelo z klece. Je tedy více než pravděpodobné, že se na další Clash akci dočkáme právě souboje Grznár vs Bejr.

 


1 komentář na ““Neříkejte to ženě,” vzkazuje Bejr po útoku na Grznára! Proč chce bitvu?”

  1. Pingback: Oheň mezi krajany! Charles Oliveira se pustil do velkohubého Costy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *