“Nepříjemná situace,” reaguje Patrik Kincl na odložení

Patrik Kincl Pirát
Úplně původně jsme se měli na konci roku dočkat titulové bitvy Pirát vs Vémola, která se nejprve zkomplikovala rozdělením rohů a následně i stále trvajícím zraněním, kvůli kterému musel nakonec Terminátor odstoupit. Pohotově ho však zaskočil Patrik Kincl, který do OKTAGONu přišel se slovy, že má organizace nového krále. Ani duel Pirát vs Kincl však na konci roku neuvidíme. S ohledem na aktuální opatření se totiž přesunul na konec února, kdy se v O2 Aréně koná turnaj OKTAGON 31. Vše se tak posouvá o zhruba dva měsíce, což Patrika evidentně úplně nepotěšilo.
Jiří Procházka prozradil, jak ho oslovil Triple C Henry Cejudo

“Rozhodně je to pro mě nepříjemná situace, že se ten zápas odsunul. Už jsem byl v tunelu. Chtěl jsem se představit v co nejlepší formě. Upřímně jsem něco takového tušil, že nastane. Tím, jak se tady situace zhoršuje, se to ke konci dalo očekávat. Jasně, nemám z toho radost. Je to víc času na přípravu pro oba dva. Myslím si, že to bude o něco více hrát do karet Pirátovi, který se bude moct lépe připravit přímo na mě a na můj styl. Pro vás to znamená jediné a to o dost atraktivnější zápas z mého pohledu,” vysvětlil Patrik Kincl ve svém posledním vysílání s fanoušky.
Oba borci teď mají více času na přípravu, i když Piráta dle našich informací čeká na konci roku boxerský zápas a Patrik bohužel bojuje se zdravotními problémy, které se objevily hned po oznámení přesunu zápasu, “Jakmile se to oznámilo, tak do dvou dnů jsem onemocněl. Zalehl jsem do postele. Do toho se mi rozjela lehká stafylokoková infekce. Je masakr, jak to celá hlava drží dohromady… Je to nějaká viroza a lehká stafylokoková infekce. Zajímavé, že jak jsem vypnul z toho zápasového modu, tak se to sesypalo. Hlava opravdu dělá svoje.”

Patrik se tak v první řadě bude muset vyléčit, ale to by neměl být až takový problém. Brzy bude jistě pokračovat v přípravě, protože si sám na sebe trochu upletl bič, “Já tam samozřejmě jdu vyhrát. Nechci Piráta podceňovat. Nedělám to. Mám ho v hlavě jako nebezpečného soupeře. Je to někdo, s kým si nemohu dovolit prohrát. Tak k tomu přistupuji i v přípravě.
Nic se nemění. Chci se domácím fanouškům představit v co nejlepší formě. Budu na tom necelé tři měsíce makat… Lehce na sebe vytvářím tlak, že jsem velký favorit. Už jsem říkal, že výhra na body pro mě není výhrou, pokud to nebude totální dominance, takže se maličko dostávám pod tlak, ale s tím si musím poradit.”

Jak to celé dopadne se dozvíme na konci února na turnaji OKTAGON 31, který by měl nabídnout i titulový duel Pešta vs Puetz 2, na kterém se aktuálně pracuje.

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *